Нещодавно прикарпатські волонтери повернулися із зони бойових дій московсько-української війни. Чергову поїздку здійснив волонтер БФ «Свобода-Гідність-Перемога», голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО», депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин та голова БФ «Діти милосердя», військовий капелан капелан ОДЧ «Карпатська Січ» о.Василь Довганюк з м.Коломия.

Цього разу екіпаж волонтерів відправився в зону бойових дій напередодні Всесвітнього Дня Волонтера, а саме в Донецьку область. Домашню консервацію, іменні посилки, засоби особистої гігієни, буржуйки отримала 14 ОМБ, в якій проходять службу наші земляки з Надвірнянщини - Андрій та Наталя Полянчуки.

Волонтерський екіпаж очікують не тільки бійці московсько-української війни, а медики, котрі щодня рятують життя захисникам. Тож волонтери передали медикаменти для бійців 72 ОМБ та медичній команді швидкого реагування «Вітерець», котрі з перших днів війни надають екстрену допомогу пораненим, вивозять військових з найгарячіших точок.

По дорозі до рідних захисників завітали в гості до багатодітної сім’ї, яка проживає в прифронтовому місті Лисичанськ. За сприяння капелана Василя Довганюка, від небайдужих українців з міста Ляйпціга (Німеччина) доправили діткам посилку з гостинцями. Волонтери провідали фронтового побратима «Дєда», а також передали смаколики для земляка Михайла на псевдо «Батя» з Городенки.

Сьогодні ті, що здійснюють волонтерську роботу, ризикують життям заради доставки необхідних для української армії речей, вкрай потрібних на передовій. Волонтерська місія не буває простою і хто став на цей шлях, цілком це розуміє. Захисники України вже сьомий рік поспіль не втомлюються боронити рідну землю, тож ми не маємо права втомитися, допомагаючи воїнам.

Волонтерська організація БФ «Свобода-Гідність-Перемога» щиро дякують всім добродіям, хто долучився до збору гуманітарного вантажу на схід, керівникам організацій, установ і підприємств району Івану Гурмакау, Тарасу Пекарському, Володимиру Паську, підприємцю Василю Чуфусу,

 1. Делятинська ОТГ (голова селищної ради Богдан Клим’юк) - 3000 грн., продукти харчування.
 2. Зіновій Андрійович м. Надвірна 2 000 грн. на запчастини до автомобіля.
 3. БФ «Свобода-Гідність-Перемога» м. Надвірна 1000 грн. на запчастини до автомобіля.
 4. Олег Кіращук м. Коломия - 4 автомобільні шини.
 5. Луців Юрій с.Стримба - талони на 200 л. пального.
 6. Николайчук Роман м.Надвірна - засоби особистої гігієни.
 7. Аптека «Сана» м.Надвірна – медикаменти.
 8. Колектив ДНЗ «Малинка» с.Гвізд - продукти харчування.
 9. Колектив ДНЗ «Лісова казка» с.Пасічна - продукти харчування.
 10. Цуцилівськв ЗОШ I-III ступенів с.Цуцилів - продукти харчування.
 11. Пласт Станиця Надвірна (Олена Пиндзин) – продукти харчування.
 12. Степан Юрчило (с.Пнів) – продукти харчування.

 

Голова БФ «Свобода-Гідність-Перемога»                               Зеновія Дробаха

Додати коментар

Захисний код
Оновити