Нещодавно Прикарпатські волонтери повернулися з зони бойових дій московсько-української війни. Чергову поїздку здійснили волонтери з Надвірнянщини, Коломиї та Бурштина , зокрема волонтер-доброволець Василь Павлик, волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Олег Туєшин, Василь Білоус, Іван Степник та Зеновія Дробаха, голова БФ «Діти милосердя» капелан Василь Довганюк, волонтерка з Бурштина – Оксана Солудчик. Цього разу екіпаж волонтерів відправився в зону бойових дій Луганської області, до бійців 93-ої ОМБр «Холодний Яр».

Основною метою поїздки було доправити нашим бійцям квадрокоптер DJI Mavik 2 Enterpraise Thermal ( Dual ) вартістю 2899 євро, кошти на який волонтери збирали понад три місяці. Ініціатором збору коштів на квадрокоптер виступив Василь Білоус, офіцер запасу 93 ОМБР "Холодний Яр", який  допоміг побратимам в тилу спільно з волонтерською командою.

По дорозі до рідних захисників волонтери відвідали багатодітну сім’ю в місті Лисичанськ, де за сприяння капелана Василя Довганюка, від волонтерки Оксани з Ляйпцігу та Василя Вернавського доправили діткам ноутбуки, одяг та солодощі.

Бійці та волонтери  БФ «Свобода-Гідність-Перемога» висловлюють щиру подяку всім меценатам, хто долучився до збору коштів на квадрокоптер, а особливо діаспорі катедрального собору Святого Володимира УГКЦ в м. Парижі, які зібрали 840 євро. Роки війни на сході згуртували не лише український народ, що проживає на рідній землі, а й українців за кордоном. Українська діаспора не менше відчуває біль, який вже сьомий рік поспіль несе в наше життя війна. Саме тому в усьому світі українці  об’єднуються заради допомоги нашим військовим і тим, хто постраждав унаслідок  збройної російської агресії проти України.

Волонтери щиро вдячні  голові районної ради Івану Гурмаку та депутатському корпусу Надвірнянської міської ради в особі в.о. міського голови Тарасу Пекарському, завдяки яким волонтери отримали талони на дизельне паливо і змогли без перешкод подолати біля 4000 км.

Частинку своєї любові і домашнього тепла передали у вигляді домашньої м’ясної консервації, яку вже шість років поспіль, для наших захисників виготовляє подружжя Юрчуків з м. Надвірни.

Особлива вдячність волонтеру-підприємцю Василю Павлику за наданий, вже не вперше, безкоштовно транспорт «Мерседес Бенс Спринтер» для перевезення допомоги та особисту участь, як водія. До речі, це уже 50-та поїздка пана Василя в зону бойових дій.

Подяка від воїнів та БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Бурштинській громаді в особі волонтерки Оксани Солудчик за солодощі, продукти харчування, ліхтарі та оптику.

Бійці вдячні спільноті «Матері молитви» та Наталїї Букатюк із села Пнів за продукти харчування.

Перебуваючи на передовій, волонтери провідали місце, де трагічно загинув молодий боєць ОДЧ «Карпатська Січ», свободівець Мирослав Мисла. На місці трагедії віддали шану загиблому побратиму та помолилися за упокій його душі.

Війна триває і, на жаль, буде тривати. Допомагати потрібно далі: у більшій чи меншій мірі, що ми дуже намагаємось робити зараз. І ми, волонтери, дуже-дуже вдячні, що попри те, що допомога суттєво скоротилась, є ті, хто і далі допомагає українській армії.

Велика подяка всім хто долучився до збору коштів на придбання квадрокоптера: Парафії Пнівського деканату УГКЦ - 15391 грн. Парафія УГКЦ с. Фитьків - 10000 грн. Парафія прокатедрального Собору м.Надвірна - 4890 грн. Гуртівня "Дімполь" м.Івано-Франківськ - 6100 грн. Школа №3 м. Надвірна - 3600 грн., Віталій Волошенюк - 1000 грн., Петро Дрогомирецький м. Сієтл США - $ 100, Зеновія Дробаха - 7500 грн. Олександр Дудишин - $ 100 Оксана Макогон м. Лейпциг Німеччина - € 150 о. Василь Довганюк - € 100 + 1000 грн., Ігор Харів - 200 грн., Букша О.В. - 200 грн., Дубик Д.Ю. - 100 грн., Миська Р.Г. - 500 грн., Назимок В.В. - 100 грн., Завальнюк А.В. - 500 грн. Перекази на картковий рахунок (7 операцій) на суму - 3000 грн. Діаспора катедрального собору Святого Володимира УГКЦ м. Париж - € 840. Окрема подяка Борису Кузьменку за надані кошти – 150 у.о. та допомогу в перевезенні квадрокоптера з Республіки Польща.

Меценати

Керівник організації, установи, підприємства

Матеріальна допомога

1

Віктор Мельниченко

м.Надвірна

4 000 грн.

2

о. Василь Іроденко

с.Стримба

1 000 грн.

3

Цуцилівська ЗОШ I-III ст.

с.Цуцилів

продукти харчування

4

Тарас Чав’як

м Івано-Франківськ

лопати, держаки для лопат, сокири

5

Олексій Кайда

 м.Івано-Франківськ

тютюнові вироби

6

Надвірнянська районна рада

 

кошти, талони на пальне.

7

Надвірнянська РДА

 

продукти харчування

8

ПП Микола Іванюк

м.Надвірна

пластикові відра, пакети

9

СПД Гараздюк

м.Надвірна

продукти харчування

10

Парафія УГКЦ Святої Параскеви

с.Фитьків

продукти харчування

11

Сім’я Карманських

м.Надвірна

кошти, за які придбали лопати, держаки, засоби гігієни.

12

ПП «Гаврилівські солодощі»

м.Надвірна

кондитерські вироби

13

Відділ культури Надвірнянської РДА

 

засоби гігієни, цигарки, питна вода

14

Надвірнянська міська рада

 

талони на пальне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації!

 

Голова БФ «Свобода-Гідність-Перемога»       Зеновія Дробаха

Голова наглядової ради БФ «Свобода-Гідність-Перемога»       Михайло Іваночко

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити