Українці продовжують підтримувати українську армію. Не покладаючи рук, волонтери в черговий раз побували в зоні проведення бойових дій. Цього разу в передвеликодню поїздку вирушили волонтерська команда з усього Прикарпаття, в тому числі й волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога», а саме боєць московсько-української війни, свободівець Олег Туєшин та військовий капелан ОДЧ «Карпатська Січ» з м.Коломия о.Василь Довганюк.

Вже стало традицією для волонтерів з Надвірнянщини у час перед християнськими святами Різдвом і Великоднем відвідувати земляків, які захищають країну на східному фронті, передавати їм смаколики з дому та допомогу, зібрану громадами, підприємцями, колективами установ, учнями шкіл, небайдужими людьми Надвірнянського району. З Великодніми гостинцями волонтери відвідали вояків, що боронять позиції на Луганщині( Новотошківка, Кримське, Капітаново).

Посилки від земляків отримали воїни 10 ОГШб, бійці з Надвірнянщини Мирослав Гільтайчук, Андрій Ломпас, Андрій Плитус, Олег Бас, Юрій Кузьмич, Юрій Богдан, Володимир Карпінець, Богдан Дем'янчук та ін... Жителі всього Прикарпаття долучилися до збору волонтерського вантажу: Надвірнянщина, Коломия, Бурштин, Верховина, Перегінськ і діаспори українців за кордоном.

Левову частку збору необхідного для військових вантажу взяли на себе ветеранські організації, ветерани московсько-української війни голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин, голова ГО " Всеукраїнське об'єднання воїнів АТО Прикарпаття» Юрій Остапчук, ГО «Рожнятівське районне об`єднання воїнів АТО» Богдан Мельник не з чуток знають чого найбільш не вистачає на фронті, тож завдяки їхнім зусиллям та небайдужости жителів Надвірнянського та Рожнятівського району вдалося передати побратимам найнеобхідніше.

Волонтерський екіпаж БФ "Свобода-Гідність-Перемога" очікують не тільки бійці , а й медики, котрі щодня рятують життя захисникам. Тож волонтери передали необхідну допомогу та Великодні кошики медикам команди «Вітерець», котрі з перших днів війни надають екстрену допомогу пораненим, вивозять військових з найгарячіших точок.

Завдяки співпраці з військовими Цивільно-військового співробітництва СІМІС в Сіверодонецьку о.Василь Довганюк передав подарунки від українців Ляйпціга та громади УГКЦ міста для 58 дітей, що проживають в населених пунктах Кримське та Катеринівка.

Волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» та військові висловлюють слова подяки всім, хто невтомно продовжує підтримувати українських захисників.

Дякуємо жителям Прикарпаття котрі долучилися до даної волонтерської поїздки, а саме:

- учням та педагогічному колективу Надвірнянської ЗОШ №3;

- учням та педагогічному колективу Краснянської ЗОШ;

- громаді села Пнів;

- жительці міста Надвірна, постійному волонтеру Марії Юрчук;

- підприємцю Євгену Сегіну;

- керівництву та працівникам Центральної районної лікарні;

- голові Надвірнянської районної ради Івану Гурмаку та працівника виконавчого апарату Надвірнянської районної ради;

- міському голові Зіновію Андрійовичу та працівникам міської ради;

- керівництву та працівникам Надвірнянського Держлісгоспу;

- небайдужим мешканцям Надвірнянщини Василю Івасишину та Рожнятівщини Михайлу Федірку;

- громадам Прикарпаття, зокрема Надвірнянщини, Коломийщини,Рожнятівщини, м. Бурштин та с.Перегіньск;

Ветеранським організаціям:

- ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО";

- ГО "Всеукраїнське об'єднання воїнів АТО Прикарпаття»;

- ГО «Рожнятівське районне об`єднання воїнів АТО»;

- центру допомоги учасникам АТО Надвірнянської райдержадміністрації в особі Володимира Свідрака та Центру допомоги учасникам АТО Рожнятівської райдержадміністрації в особі Христини Міляновської.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити