Новий 2019 рік волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» вже традиційно зустріли з військовими на передовій московсько-української війни на Донеччині.

За підтримки голови Івано-Франківської ОО ВО «Свобода», депутата обласної ради Михайла Королика, волонтерський екіпаж у складі депутата Івано-Франківської  обласної ради Василя Сенатовича, бійця московсько-української війни Василя Голінея, волонтера-добровольця Івана Степника та волонтера-водія Василя Павлика, в переддень Нового Року та Різвяних свят, з гуманітарною допомогою провідав бійців з Прикарпаття, які боронять рідну землю в окопах Донецької області.

Зустріти хоч трохи по домашньому новорічні та Різдвяні свята військовим допомогли надвірнянські волонтери, доправивши чимало смаколиків та необхідних речей: будівельні матеріали, амуніцію, засоби особистої гігієни. Іменні посилки отримали прикарпатські вояки «Брат», «Гуцул», «Байда» та  «Серпень».  Крім того бійцю спецпідрозділу ЗСУ на псевдо «Дід» передано автомобіль SKODA Fabia.

За словами волонтерів новорічна ніч на передовій минула майже спокійно, однак мороз і заметіль тут гарцюють максимально. Поки всі на мирній Україні святкують, захисники, не зважаючи на холод, твердо боронять східні кордони і запевняють «Ворог не пройде!».

Волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» та бійці московсько-української війни висловлюють подяку всім мешканцям не тільки Надвірнянщини, а й всього Прикарпаття за надану допомогу на фронт, зокрема:

 • Директору департаменту соціальної політики при Івано-Франківській ОДА – Володимиру Корженьовському за талони на пальне 200 л.
 • Луціву Юрію – жителю с. Стримба – 7 000 грн., талони на 100 л. дизпалива;
 • Голові Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» М. Королику – 5 000 грн.;
 • Віталію Волошенюку – 1 000 грн.;
 • Працівникам відділу культури Надвірнянської РДА, в особі В.Зварчуку – 1 500 грн. на пальне та стратегічні продукти;
 • Сергію Штогрину, магазин «Мій телевізор» - 1 200 грн.;
 • Віктору Баюрчаку – 1 000 грн.;
 • Галині Монастирецькій – 1 000 грн.;
 • Ользі Пеца – 300 грн.
 • Директору, педагогічному колективу та учням Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст. за надані засоби особистої гігієни,
 • Жительці м.Надвірна Любові Полатайко за теплі речі.

За зібрані кошти, окрім талонів на пальне, було закуплено засоби особистої гігієни, теплі шкарпетки й рукавиці, утеплювачі для бліндажів.

Волонтери та бійці східного фронту вдячні громаді села Пнів та «Матерям милосердя» в особі Наталії Букатюк за виготовлену домашню кров’янку.

Волонтер БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Іван Степник особисто висловлює ширу подяку начальнику відділу культури РДА В. Зварчуку, приватним підприємцям: В. Баюрчаку, Г. Монастирецькій та С. Штогрину, які уже 29 поїздок підряд підтримують мене і допомагають воякам московсько-української війни на сході України.

Щиро бажаємо благословенних Різдвяних свят. Здоров’я Всім та достатку! В єдності наша сила!

 

 

Голова БФ «Свобода Гідність Перемога» Зеновія Дробаха

Голова наглядової ради БФ «Свобода Гідність Перемога» Михайло Іваночко

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити