«Все для української перемоги!» - таким лозунгом в час московсько-української війни повинен керуватися кожен, хто вважає себе громадянином Української держави. Всі ми хочемо жити тут, працювати, розвиватися, однак мир здобувається тільки цілковитою перемогою над ворогом. Тож не покладаючи рук, волонтери продовжують підтримувати українську армію і в черговий раз побували в зоні проведення бойових дій.

Волонтерський екіпаж у складі волонтерів БФ «Свобода-Гідність-Перемога» голови ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олега Туєшина, члена НСЖУ, волонтера Вікторії Пицюк, військового капелана ОДЧ «Карпатська Січ» о.Василя Довганюка, волонтерів з м. Коломия Олександра та Руслана відвідали вояків, що боронять позиції на Луганщині (Новотошківка, Кримське, Капітанове).

Кожний по нитці то бідному й сорочка. Генератори, бензопилу, печі-буржуйки, болгарку, інструменти, медикаменти, продукти харчування, близько 7 тисяч вареників від громади с.Зелена та засоби гігієни, іменні посилки отримали воїни 10 ОГШб, службу в якій проходять бійці з Надвірнянщини. Жителі всього Прикарпаття долучилися до збору волонтерського вантажу: Надвірнянщина, Коломия, Бурштин, Верховина, і навіть Львів.

Левову частку взяли на себе ветеранські організації, ветерани московсько-української війни голова ГО "Надвірнянське районне об'єднання воїнів АТО" Олег Туєшин та голова ГО "Воїни Прикарпаття" Юрій Остапчук не з чуток знають чого найбільш не вистачає на фронті, тож завдяки їх зусиллям та небайдужости жителів Надвірнянського району вдалося передати побратимам найнеобхідніше.

Волонтерський екіпаж БФ "Свобода-Гідність-Перемога" очікують не тільки бійці , а й медики, котрі щодня рятують життя захисникам. Тож необхідні медикаменти отримали медики команди «Вітерець», котрі з перших днів війни надають екстрену допомогу пораненим, вивозять військових з найгарячіших точок.

Крім того, волонтерську допомогу канадського виробництва, а саме хірургічне приладдя, яке необхідне для лікування бійців у стаціонарі: різні види степлерів для зшиття шкіри та кишківника, розчини, різні види крапельниць, від депутата Львівської обласної ради від «ВО Свобода», екс-віце-спікера Верховної Ради Руслана Кошулинського, завдяки співпраці з офіцерами Цивільно-військового співробітництва - CIMIC, передали у військовий госпіталь м. Сєвєродонецьк Луганської області. Також від друзів з Німеччини капелан о. Василь привіз цінний апарат — дефібрилятор.

Медики зізнаються, для шпиталю такого виду допомоги багато не буває. Сучасні медичні засоби завжди є необхідними бо саме їх наявність дає змогу врятувати життя.

Хочеться додати тільки одне, українці, ви молодці, що на 5 рік московської окупації продовжуєте підтримувати українську армію, незважаючи ні на що... Так, хтось скаже, що військо забезпечене і все у них є, і справді у них все є (гвинтівка 1928 року, Урал 376), та багато чого не має, тож не забуваймо, що ми маємо отой "хиткий мир" лиш завдяки нашим захисникам, котрі теж радо б сиділи вдома і готували посилки на схід.

Слова подяки волонтери та військові висловлюють всім, хто долучився до збору волонтерського вантажу, а саме:

 • Громаді села Зелена за наліплені майже 7 тис. вареників та 3 000 гривень на пальне;
 • громаді села Пнів, учням і вчителям Пнівської ЗОШ за придбаний генератор, бензопилу та продукти харчування;
 • сім’ї Марії Юрчук за домашню консервацію, а саме тушонки;
 • приватному підприємцю, власнику магазину «Хатуля» Андрію Пригродському за надану плівку, інструменти та ін..;
 • Приватним підприємцям Ігореві та Віктору Баюрчакам;
 • Приватному підприємцю Івану Страхову за надані необхідні інструменти та ін. ;
 • Виконавчому апарату Надвірнянської районної ради за 950 грн. на придбання генератора;
 • Зіновію Андрійовичу за 1200 грн. на пальне;
 • Богдану Зеленчуку за 1000 грн. на пальне;
 • Грицак Мар’яні за 500 грн. на пальне;
 • Приватному підприємцю Юрію Голінею;
 • Учням та вчителям Надвірнянської ЗОШ №1 та Надвірнянської ЗОШ №2 за гуманітарну допомогу;
 • Учням та вчителям Тарновецької ЗОШ за гуманітарну допомогу;
 • Приватному підприємцю, керівнику магазину «Простор»;
 • Приватним підприємцям Центрального ринку за пакет продуктів харчування;
 • Багатьом меценатам, які захотіли залишитися невідомими.

Нехай добро вертається сторицею!

Голова БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Зеновія Дробаха

Голова наглядової ради БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Михайло Іваночко

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити