В умовах неоголошеної війни з московським окупантом, яка ведеться вже п’ятий рік, поки українське військо стримує ворога на сході України нашим обов’язком, тут на мирній території є всебічна допомога та підтримка українських захисників. Попри труднощі волонтери БФ "Свобода-Гідність-Перемога" продовжують важливу справу і зібрані гуманітарні вантажі курсують на передову.

Днями, з чергової поїздки у зону бойових дій повернулися надвірнянські волонтери БФ "Свобода-Гідність-Перемога". Організував та очолив волонтерський екіпаж депутат Івано-Франківської обласної ради, голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко. Спільно з побратимами-волонтерами БФ "Свобода-Гідність-Перемога" Іваном Степником, депутатом Надвірнянської районної ради Ігорем Голінеєм та військовим капеланом Василем Довганюком з Коломийщини гуманітарний вантаж доправили на східний фронт. Небайдужими жителями Надвірнянщини було зібрано 2,5 тонни продуктів харчування, з яких 5 400 штук вареників, які напередодні наліпили Ланчинські ґаздині в рамках толоки "Гаївки для Фронту". Як завше допомогу розподілили між військовими підрозділів ЗСУ та Національної Гвардії, зокрема в районі Покровського, Новотроїцького та Волновахи. Іменні посилки отримали бійці з Надвірнянщини, з яких Василь Білоус (с. Красна) та Андрій Семчук (с.Стримба). Захисникам волонтери-свободівці передали не лише вітання від рідних, але й дитячі малюночки.

Завдяки небайдужості волонтера Ігора Пархуця, який згуртовує українську діаспору в Італії, було зібрано медикаменти та передано медичній команді швидкого реагування «Вітерець», що знаходяться на передовій, евакуюють поранених, надаючи першу медичну допомогу.

Перебуваючи на передових позиціях з гуманітарним вантажем, вже вкотре, націоналіст Іван Степник, з своєю незмінною сопілкою організував міні-концерти для наших захисників. Під музичний супровід  вояки співали українські та патріотичні пісні.

Благодійний Фонд «Свобода-Гідність-Перемога» та бійці російсько-української війни дякують всім тим, хто долучився до збору гуманітарної допомоги, а саме, всім мешканцям Надвірнянщини, Ланчина та  волонтерам-свободівцям. Особлива подяка І також всім, хто надав фінансову підтримку для поїздки.

Також висловлюємо щиру подяку приватному підприємцю з селища Ланчин, Василю Голінею, за надане приміщення для проведення волонтерської толоки "Гаївки для Фронту".

Незважаючи на складні умови в яких працюють наші волонтери, вони не опускають рук, вірять у наших Героїв-захисників і готові пліч-о-пліч йти з ними до перемоги. Слава Нації!

Меценати

Населений пункт

Матеріальна допомога

1.

Хопта Роман Михайлович

м. Надвірна

3 000 грн.

2..

Дяченко М.Д.

 

1 000 грн.

3.

УПЦ КП "Архистратига Михаїла"

с-ще Ланчин

900 грн.

4.

Пластовий осередок 

с. Саджавка

213 грн.

5.

РО ВО "Свобода"

м. Бурштин

картопля, капуста,квашені огірки, червоний буряк

6.

Ігор Гринчак

м. Надвірна

мішок борошна, 2 упаковки туалетного паперу

7.

Мельничук Степан Дмитрович

с-ще Ланчин

продукти харчування

8.

ПП Гараздюк

 

10 лопат, 10 держаків, упаковка туалетного паперу

9.

Головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук

 

100 у.о.

10.

Богдан Ганцяк

Тисменицький район

5000 тис. гривень

11.

Директор філії ПАТ "Надвірнянський РЕМ" Дмитро Буняк

 

1000 гривень

12.

Начальник Надвірнянського РВ УДСНС в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк

 

20 л. дизпалива

13.

Начальник Управління експлуатації газового господарства Ігор Лундяк 

 

20 л. дизпалива

14.

Начальник відділу освіти РДА Степан Северилов

 

40 л. дизпалива

15.

Приватний підприємець О. Павлюк магазин «Клаксон»

 

10 л автомобільного масла

16

Директор Надвірнянського лісгоспу Ігор Осташук

 

100 л. дизпалива

17

Фірма «Swisspan», Юрій Зьола

 

100 л. дизпалива

 

Голова БФ «Свобода Гідність Перемога» Зеновія Дробаха

Голова наглядової ради БФ «Свобода Гідність Перемога» Михайло Іваночко

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити