Вже вкотре волонтери провідують наших захисників-Героїв, під кулі, під ворожі снаряди, на самий передок спішать доправити для наших земляків святкові гостинці, для яких не головне те, що привезуть, а те, що про них не забувають.

Нещодавно з чергової поїздки московсько-української війни повернулися волонтери з Надвірнянщини та Коломийщини, а саме волонтери-свободівці Благодійного Фонду «Свобода-Гідність-Перемога», з яких депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович та Іван Степник, водій Василь Павлик та військовий капелан отець Василь Довганюк (голова БО «Діти Милосердя»).

На передовій волонтери разом з бійцями відсвяткували величне християнське свято Святої Трійці. У найгарячіші точки українським захисникам доправили питну воду, консервацію, продукти харчування та інші необхідні речі, які було зібрано небайдужими жителями Надвірнянщини, Коломийщини та Косівщини. І головне бійці отримали вкрай необхідні медикаменти, які передала профспілкова організація емігрантів "Справедливість" з м. Мілана (Італія), яку очолює наш земляк Ігор Пархуц. Газдині з селища Ланчина та надвірнянські свободівки потішили наших воїнів домашніми варениками.

Маршрут волонтерів пролягав уздовж всієї лінії фронту. Гуманітарну допомогу отримали воїни Збройних Сил України в Попасній (батальйон Кульчицького), в м.Лисичанську (загін спец. призначення Івано-Франківська) Завершили прифронтове «турне» відвідуванням побратима-свободівця Василя Білоуса, який несе службу в Кримському.

Висловлюємо щиру подяку Василю Павлику за наданий безкоштовно транспорт Mercedes-Benz Sprinter для перевезення допомоги та особисту участь, як водія. Вояки з передової та волонтерська організація БФ «Свобода-Гідність-Перемога» щиро дякують всім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги, а також тим, хто надав фінансову підтримку на пальне для поїздки, а саме:

- громаді м.Коломиї та о.Василю Довганюку - 2000 грн., та 150 літрів диз.палива;

- о.Івану Качанюку - 1200 грн.;

- підприємцю Віктору Баюрчаку - 1000 грн.;

- колективу НГВУ та голові прфспілки Олександру Діканьову - 160 літрів диз.палива;

- працівникам культури та Олександру Зварчуку - за стратегічний продукт;

- Надвірнянській дитячій бібліотеці - маскувальна сітка, продукти харчування.

Велика подяка від воїнів добродію "Саня" з с.Каміне Надвірнянського району за придбані 6 (шість) ящиків із засобами гігієни.

Особливо хочеться подякувати Бурштинській міській організації ВО "Свобода", її керівнику Ігору Карвацькому, громаді міста Бурштин, Косівській ГО "Майдан" в особі свободівки Ганни Рибчук та громаді міста Косів, які неодноразово долучалися до збору волонтерської гуманітарної допомоги і цього разу теж передали велику кількість продуктів харчування. Щира подяка від воїнів московсько-української війни "Матерям милосердя" з с.Пнів та газдиням з селища Ланчин за смачні домашні смаколики.

Поки війна не скінчилася, передова не може існувати без міцного тилу. Тож волонтерська організація БФ «Свобода-Гідність-Перемога» вкотре закликає про допомогу. Майбутню перемогу ми наближаємо тільки разом! Слава Україні! Героям Слава!

 

Голова БФ «Свобода Гідність Перемога» Зеновія Дробаха

Голова наглядової ради БФ «Свобода Гідність Перемога» Михайло Іваночко

Додати коментар

Захисний код
Оновити