Волонтери Благодійного Фонду «Свобода-Гідність-Перемога» продовжують опікуватися тими, хто не бачить ні сну, ні відпочинку, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх побратимів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за нами стоїть українська нація.

Днями на передову російсько-української війни з гуманітарною допомогою відправилися волонтери Надвірнянщини та Коломийщини, а саме: свободівці, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович та Іван Степник, волонтер-водій Василь Павлик та військовий капелан отець Василь Довганюк (голова БО «Діти Милосердя»).

На фронт нашим землякам повезли ліки, які передала українська діаспора з Італії, питну воду, консервацію, продукти харчування та інші необхідні речі, які було зібрано небайдужими жителями Надвірнянщини, Коломийщини та Косівщини.

Зокрема, за ініціативи націоналістки, депутата Надвірнянської районної ради Марії Яворської, в селищі Ланчин, небайдужими представниками громади було наліплено двадцять відер вареників

Надвірнянські свободівки теж долучилися до збору гуманітарної допомоги, вареники ліпили в себе дома. Загалом наліпили тридцять відер вареників, якими будуть смакувати наші захисники-Герої.

Благодійний Фонд «Свобода-Гідність-Перемога» дякує всім тим, хто відгукнувся на поклик цієї допомоги, не збайдужів душею і серцем у цей складний час, а саме: отцю Василю Довганюку та Коломийській громаді, свободівці Ганні Рибчук (голові «Косівський Майдан») та Косівській громаді за організацію збору гуманітарної допомоги.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

Голова ВО БФ «Свобода-Гідність-Перемога»           Зеновія Дробаха

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити