На новорічні свята волонтерський благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» відправив різдвяний гуманітарний вантаж на східний фронт російсько-української війни.

У бойові підрозділи передової його доправили: депутат Івано-Франківської обласної ради, свободівець Василь Сенатович, волонтер фонду, свободівець Іван Степник, житель селища Битків, водій  Василь Павлик, лікарі-волонтери: Леонід  Білоус з Івано-Франківська та Назар з Рогатина.

Благодійний фонд висловлює щиру подяку підприємцю Василю Павлюку за наданий безкоштовно транспорт «Мерседес Спринтер» для перевезення допомоги та особисту участь, як водія.

Більше 25-ти тисяч вареників, що приготували не байдужі жителі Надвірної, Косова, Бурштина, особисті передачі, овочі, фрукти, рибні та м’ясні консерви, домашній хліб, солодощі, печиво, засоби гігієни, крупи, макарони та багато іншого, що треба для різдвяного столу, а також комплекти військової форми та теплої спідньої білизни доставлено хлопцям, які стоять проти окупанта на позиціях у районі Кримського Луганської області.

Висловлюємо щиру подяку за кошти на пальне:

  • депутату Бурштинської міської ради, свободівцю Ігореві Карвацькому – 4000 грн.;
  • працівникам культури Надвірнянщини та Олександру Зварчуку – 2000 грн.;
  • підприємцю Наталії Дяків (Дольче Віта) – 500 грн.;
  • священику с. Фитків отцю Івану Качанюку – 500 грн.;
  • підприємцю Ігореві Дем’янчуку (Касабланка) – 400 грн.;
  • підприємцю Ользі Пеці (Фантазія) – 300 грн.;
  • підприємцю Мирославі Гуменюк (Тканини) – 200 грн.;
  • родині Дидів, викладачам Львівського національного аграрного університету - 800 грн та за сільськогосподарську продукцію: картопля, капуста, буряк, консервація.

Щира подяка від воїнів та волонтерів підприємцю Наталії Букатюк та жінкам з с.Пнів за приготовлені різдвяні посилки, спечений хліб;  усім небайдужим жителям Надвірнянщини,  Косова, Бурштина за зібрані продукти харчування, засоби гігієни та теплий одяг.

 Ще дякуємо пані Марії з м.Надвірна за виготовлені м'ясні консервації та Бурштинській міській організації ВО «Свобода», її керівнику Ігореві Карвацькому за приготовані голубці, різну квашенину, фрукти, медикаменти, зібрані продукти та талони на дизпаливо.

Особливу подяку шлють наші бійці дітям Надвірнянщини, Косова, Бурштина за листи, малюнки та виготовлені прикраси на різдвяну ялинку.

Ніхто не піклується про військових так, як громада. Ми і надалі будемо працювати в цьому напрямку, адже там служать кращі сини та дочки України, які стоять на сторожі суверенітету нашої держави і щодня ризикують своїм життям задля його збереження.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити