16 грудня, в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва відбулися традиційні «Вечорниці для фронту», які організувала та провела свободівка, голова ГО «Косівський майдан» Ганна Рибчук.

До заходів долучилися депутати-свободівці Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко та Василь Сенатович, голова волонтерської організації «Свобода-Гідність-Перемога» Зеновія Дробаха та бієць російсько-української війни Андрій Іроденко, військовий капелан отець Василь Довганюк та учасники бойових дій з Коломиї.

На початку заходу, військовий капелаан о.Василь Довганюк подякував учасникам акції за участь у благодійному дійстві і разом з отцями місцевих парафій поблагословили присутніх на добру справу заради миру в Україні.

У волонтерському заході взяли участь діти, викладачі інституту та небайдужі косівчани. Одночасно присутні аматорські колективи виконували національно-патріотичні композиції.

Автор ідеї проведення вечорниць, Василь Сенатович  розповів про виникнення вечорниць, про роботу волонтерів фонду, що такі заходи під час війни для наших захисників повинні проводитися на державному рівні.

Від імені волонтерської організації «Свобода-Гідність-Перемога» з вітальним словом виступив голова Надвірнянської  районної  організації Михайло Іваночко: - «Ми сьогодні творимо історію і зібралися тут для того, щоб продовжити ту роботу, яку почали наші предки з часів гетьманщини, з часів Холодноярської республіки, з часів Української Повстанської Армії, ту роботу, яка називається визвольна війна проти московського агресора. Боротьба продовжується і ми повинні не опускати руки. Якщо є надійний тил - по любому буде перемога. Допоки олігархи будуть панувати у країні, доти ми будемо бідувати. І я впевнений, що тільки націоналісти зможуть навести лад на СВоїй  Богом Даній землі».

Під час заходу присутні ознайомилися з пересувним міні-музеєм сучасної війни, яку організували ГО «Воїнів АТО» з м.Надвірна та голова БФ «Діти милосердя» о.Василь Довганюк. Дорослі та діти спілкувалися, фотографувалися з бійцями та приміряли військову амуніцію.

Загалом  наліпили  7 000 вареників і разом з продуктами харчування та теплими речами, які зібрали небайдужі косівчани, невдовзі волонтерами БФ «Свобода-Гідність-Перемога» буде доправлено нашим землякам на війну.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у заході тією чи іншою мірою долучився до доброї справи. Окрема подяка директору Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Галині Миколаївні Юрчишин за спів-організацію та надання приміщення для вечорниць. Особлива подяка кухарям, які до фінального завершення волонтерського дійства готували вареники.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити