3 листопада 2016 року з передової російсько-української війни повернулись волонтери Благодійного Фонду «Свобода.Гідність.Перемога». Чергову поїздку організував депутат Івано-Франківської обласної ради, голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко.

Було доправлено гуманітарний вантаж на передову воїнам російсько-української війни, зібраний небайдужими жителями Надвірнянщини. Парох УГКЦ Успіння Пресвятої Богородиці Іван Гедзик, спеціально під цю поїздку 27.10 2016р., зорганізував парафіян с.Гвізд на проведення вечорниць «Зліпи вареник для фронту», які започаткував у селищі Битків депутат Івано-Франківської обласної ради, свободівець Василь Сенатович. У цій акції взяли участь небайдужі представники громад селища Битків, сіл Гвізд, Перерісль, Лоєва, Пнів, та Маркова, Старуня Богородчанського району. Гуртом зліпили 8 тисяч вареників, які доправили нашим воїнам волонтери БФ «Свобода.Гідність.Перемога» свободівці: голова обласного громадської організації «Воїнів АТО», депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин, депутат Надвірнянської районної ради Ігор Голіней та представниця молодіжної «Свободи» Настя Соболь. З волонтерами поїхали військовий капелан Василь Довганюк з Коломийщини та парох села Гвізд отець Іван Гедзик.

Волонтери привезли іменні посилки воїнам-землякам Василю Білоусу з с.Красна, Андрію Семчуку з с.Стримба, Андрію Іроденко та Андрію Піхоровичу з м.Надвірна. Допомогу доправили у підрозділи ЗСУ в районах Кримського, Станиці Луганської, Миргорода, Городища, Солідара, Бахмута, Муратового.

Окремо хочеться подякувати заступнику голови ВО "Свобода" Руслану Кошулинському за медикаменти для поранених бійців на дуже велику суму, яку волонтери передали у воєнний госпіталь міста Часів Яр. Перебуваючи в Америці, Кошулинський  налагодив стосунки з українською діаспорою і тепер наші бійці постійно будуть отримувати гуманітарну допомогу від наших земляків.

Благдійний фонд «Свобода.Гідність.Перемога», бійці російсько-української війни висловлюють щиру подяку всім небайдужим, хто долучився до збору гуманітарної допомоги та коштів:      

      - голові міста Надвірна Зеновію Андрійовичу за талони на 40 літрів пального;

      - парафіянам УГКЦ Благовіщення Пречистої Діви Марії та о.Андрію Бакоті (м.Надвірна) – 6310 грн.;

      - колективу Надвірнянської ЦРЛ та Сергію Ємельянчуку – 6000 грн.;

      - парафіянам УГКЦ Усікновення Голови Івана Хрестителя та о.Роману Іванківу (с.Назовизів) – 3700 грн.;

      - Івану Страхову (ПВКП «Сігма») – 2000 грн.;

      - працівникам культури Надвірнянщини та Олександру Зварчуку – 1400 грн.;

      - парафіянам УГКЦ Святого Миколая та о.Василю Іроденку (с.Стримба) – 1295 грн.;

      - учасникам Козацьких Забав у м.Надвірна – 908 грн;

      - Любові Гнатюк (торговий центр «Захід») – 700 грн.;

      - Михайлу Дяківу (магазин Дольче-Віта) – 500 грн;

Василь Білоус та бійці підрозділу «Карпатська січ» 83 ОБМр щиро дякує за придбані колеса до автомобіля підприємцям Володимиру Передруку та Володимиру Глушку з Надвірни. Громаді села Пнів під керівництвом Наталії Букатюк за приготовану кров’янку, салати та спечений хліб. Пані Марії та пану Віктору Юрчук за м’ясну консервацію - стратегічний продукт для бійця на війні.

Знаємо, що наша спільна боротьба за рідну Україну буде тривалою та не легкою. Та ми впевнені, що з Вашою підтримкою українська Нація переможе і запанує на СВОїй БОгом ДАній землі.

Слава Україні!

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»     

Додати коментар

Захисний код
Оновити