Вже вп’яте у торговому комплексі «У Матроса», що знаходиться в селищі Битків з ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради, свободівця Василя Сенатовича та підтримки Благодійного Фонду  «Свобода.Гідність.Перемога» проведено «Вечорниці для фронту».

 

До заходу долучилися отець Володимир Чорноокий та християнська дитяча організація «Первоцвіт» (керівник Роксолана Лахва), християнська організація «Матері милосердя» з села Пнів на чолі з Наталею Букатюк,  Бурштинська  міська організація ВО «Свобода» на чолі з  Ігорем Карвацьким, голова ГО «Косівський майдан» Ганна Рибчук.

 

Щиро дякуємо:

-         косівчанам, які приїхали на захід з смачною гуцульською бринзою, варениками, голубцями, м’ясною консервацією, засобами гігієни та літнім одягом;

-         косівчанкам, які працюють в Італії,  за медпрепарати та засоби гігієни;

-         Бурштинській міській організації ВО «Свобода», що  неодноразово долучається до збору гуманітарної допомоги нашим воїнам- землякам.  Цього разу Ігор Карвацький привіз дві рації, бінокль, продукти харчування та талони на сто літрів дизпалива.

 

Вже наступного дня активісти фонду «Свобода.Гідність.Перемога» Василь Павлик  та Василь Сенатович доправили зібрані речі в зону бойових дій.

 

Ми робимо спільну справу, перемога буде за нами. Слава Україні!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити