З чергової поїздки  в зону бойових дій російсько-української війни повернулися волонтери БФ «Свобода. Гідність. Перемога». Поїздку здійснили Івано -Франківський міський голова Руслан Мварцінків, заступник міського голови Олексій Кайда, волонтер – свободівець Іван Степник, депутат Івано-Франківської міської ради Роман Марцінків, військовий капелан отець Василь Довганюк, голова ГО «Косівський Майдан» Ганна Рибчук, ансамбль бандуристок «Сонячна струна» під керівництвом Світлани Лозован.

У підрозділи ЗСУ у районах Пісків, Мар’янки, Волновахи, Маріуполя, де служать наші воїни-земляки, доставлено особисті посилки, продукти харчування, амуніцію та засоби гігієни зібрані небайдужими жителями села Лоєва Надвірнянського р-ну, Косівщини, Бурштина. Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради відправив місту-побратиму Волноваха навчальну літературу, а це 4000 підручнків на українській мові. Ансамбль бандуристок «Сонячна струна» вздовж лінії розмежування давали концерти в кожному селі та містечку, піднімаючи бойовий дух наших бійців.

За християнською традицією військовий капелан отець Василь Довганюк відправив молебен, опісля відбулося мирування бійців і кожному з них подарував вервичку.

 Висловлюємо щиру подяку депутату Івано-Франківської міської ради Роману Марцінківу за наданий безкоштовно транспорт «Мерседес. Бенс. Спринтер» для перевезення допомоги та особисту участь, як водія.

Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» щиро вдячний за надану матеріальну допомогу на пальне:

- працівникам культури Надвірнянщини – 1000 грн.;

- заступнику голови Надвірнянської РДА Богдану Зеленчуку – 500 грн.;

- Віталію Волошенюку (Швеція) – 2000 грн.

Волонтери, воїни щиро вдячні:

- працівникам НГВУ «Надвірнанафтогаз» та голові профкому Олександру Діканьову за придбання 110 л. бензину для автомобіля УАЗ, що переданий 10 гірсько-піхотній бригаді:

- пані Марії та пану Віктору Юрчук за виготовлені м’ясні консервації – стратегічний продукт для бійця на війні.

Подяка від воїнів та Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» небайдужим жителям с. Лоєва за зібрані продукти, засоби  гігієни, різні смаколики від громад Косівщини  та Бурштинській міській організації ВО «Свобода», її керівнику Ігору Карвацькому за організацію збору продуктів.

 

 Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Коментарі   

0 #2 Сергій 14.11.2016, 08:56
Дякую, врахуємо
Цитата
+1 #1 Леся 26.08.2016, 15:24
Велике прохання - пишіть у прес-релізах дату, бо не зрозуміло, коли ж відбулася ця поїздка. Дякую.
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити