8 серпня в місті Коломия з участю Надвірнянських свободівців-волонтерів відбулась урочиста посвята бойового автомобіля "УАЗ", який від імені 4 батальйону Національної гвардії України, голова Надвірнянської районної організації ГО "Воїнів АТО" свободівець Олег Туєшин "ХМАРА" спільно з благодійним фондом "Свобода. Гідність. Перемога", подарував воякам російсько-української війни, а саме зведеній 10 окремо штурмовій бригаді.

Зазначимо, що це уже 5 автомобіль, який Надвірнянський благодійний фонд "Свобода. Гідність. Перемога" передає на передову бійцям Східного фронту.
За словами бійця Олега Туєшина даний автомобіль пройшов 4 ротації на Східному фронті, побував у найгарячіших точках і встиг врятувати життя не одному воякові. Дізнавшись про потреби побратимів, Олег із бойовими товаришами та волонтерами відремонтували "УАЗІКа", привели його в "бойову готовність" і передали на службу.

"Не варто вірити в те, що наші вояки забезпечені всім необхідним там на передовій, що держава подбала про них, адже, насправді, дбають прості люди, волонтери, бойові побратими. Ми радо відгукнулися допомогти нашим землякам і надалі підтримуватимемо їх і допомагатимемо. Цей автомобіль поніс хорошу службу в нашому батальйоні і я вірю, що не підведе в тяжку хвилину наших бойових друзів." – наголосив свободівець "ХМАРА".

Посвяту здійснив Коломийський волонтер, голова БО "ДІТИ МИЛОСЕРДЯ" отець –капелан Василь Довганюк. Він вручив молитовний оберіг бійцю зведеної 10 окремо штурмової бригади Євгенію Ясимчуку та поблагословив вояка на добру щасливу дорогу.

Зазначимо, що бойовий автомобіль відправився на передову наповнений різноманітними смаколиками для бійців російсько-української війни, які передали волонтери БФ "Свобода. Гідність. Перемога" та волонтери БО "Діти милосердя".

Окрему подяку за волонтерську допомогу висловлюємо свободівцю Юрію Поварчуку, приватному підприємцю Андрію Мацько та за паливно-мастильні матеріали для бійців східного фронту міському голові міста Надвірна Зіновію Андрійовичу.

Бажаємо нашим бійцям незламної віри у перемогу, надії на світле і мирне майбуття та любові до СВОєї БОгом ДАної землі! Слава Україні та її Героям!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити