Селище Битків, що на Надвірнянщині, уже вкотре проводить волонтерські вечорниці «Зліпи вареник для бійця російсько-української війни», організатором яких виступає депутат Івано-Франківської обласної ради, свободівець Василь Сенатович.

На вечорниці завітали волонтери фонду «Свобода.Гідність.Перемога», звільнені в запас бійці російсько-української війни, кандидат в народні депутати України № 85 округу, депутат Івано-Франківської обласної ради Оксана Тебешевська, депутати Івано-Франківської обласної ради, волонтери-свободівці Михайло Іваночко та Наталія Чаплинська, військовий капелан о.Василь Довганюк, головний лікар Івано-Франківської міської поліклініки № 2 Оксана Ткачук, депутати-свободівці Надвірнянської районної та міської рад.

З виконанням віршів та пісень, до акції долучилися фольклорні колективи селища Битків, та сіл Пнів, Гвізд, Бистриця, Білозорина, колектив бандуристок з міста Косова та дитячий хор із села Тюдів.

Волонтерська толока розпочалася з молитви. Отець Володимир Чорноокий з усіма присутніми помолилися за те, щоб наші бійці повернулися живі та здорові до своїх домівок і щоб мир та злагода запанували на нашій землі.

«Тут зібралися ті, які небайдужі, які сильні духом, які хочуть допомогти нашим хлопцям   вистояти і перемогти ворога. Українці в своїй історії воювали чи не найбільше з усіх народів, воювали у всі віки, і то не нападаючи на інших, а боронячи свою землю. У цьому наша сила, і вона передається з покоління в покоління. Такий народ неможливо побороти» - наголосив присутнім, організатор толоки, свободівець Василь Сенатович.

Голова Наглядової ради, волонтер фонду «Свобода-Гідність-Перемога» Михайло Іваночко зазначив: « Коли ми приїздимо на передову з гостинцями, то наші хлопці плачуть від радості, що про них думають, пам’ятають і піклуються. А думає і допомагає саме простий український народ, який живе на своїй Богом даній землі, а не ті, хто узурпував владу, окупував нашу землю. Ми повинні не опускати руки, боротися і перемагати. І якщо ми будемо байдужими, втратимо державність і ніколи не станемо українською нацією. І я вірю, що ми переможемо!»

До всіх присутніх звернувся депутат Надвірнянської районної ради, боєць «Карпатської Січі», націоналіст Василь Білоус, який висловив щиру подяку всім присутнім, за небайдужість, за те, що роблять власний внесок у спільну боротьбу з московським окупантом.

Депутати обласної ради Оксана Тебешевська та Наталія Чаплинська були в захопленні від побаченого. До всіх присутніх звернулися з словами подяки і зазначили важливість проведення таких акцій по всій Україні.

Гості та громада селища Биткова мала змогу ознайомитися з виставкою військової амуніції та атрибутики, яку організував Олег Туєшин.

Не зважаючи на відстань, гості з Косова, приїхали на захід не з пустими руками, а з смачними гостинцями для вояків східного фронту і всіх присутніх частували полуницею та черешнями.

Матері милосердя села Пнів та Пасічної під керівництвом волонтера Наталії Букатюк приготували 130 банок тушкованого м’яса та 20 відер домашніх котлет. Готові вареники, яких приготували більше 8 тисяч, залили смальцем і раненько відправили нашим землякам, які служать в різних військових частинах та підрозділах.

 

 

 

 

 


 

 

  

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити