Благодійний фонд "Свобода.Гідність.Перемога" відправили 119 вишиванок для дітей із зони російсько-української війни.

В переддень Всеукраїнського "Дня Вишиванки" до Благодійного фонду "Свобода. Гідність. Перемога" звернулися волонтери, специфікою роботи яких є допомога дітям з дитячих будинків, інтернатів та шкіл сходу України, де проходить російсько-українська війна, із щирим патріотичним проханням – допомогти бути ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ – привезти вишиті сорочки й українську символіку, щоб вони також могли відзначати всеукраїнські свята, як віддані своїм традиціям українці. Наш фонд щиро відгукнувся на таке незвичне на перший погляд прохання, адже, для нас тих, хто живе на мирній території, вишиванка є в кожній оселі невід'ємним атрибутом, а для українців сходу України, щоб одягнути вишиванку, потрібно мати неабияку сміливість, на це здатний тільки справжній патріот.

Зібрати 119 вишиванок вдалося завдяки допомозі всім небайдужим громадянам. Висловлюємо щиру подяку всім хто відгукнувся на наше прохання передати "Вишиванку дітям АТО", окрема подяка парафіям: 
міста Надвірна та сіл: Пасічна, Черник, Максимець, Білозорина, Бистриця, Стримба, Молодків, Гвізд, Пнів, Лоєва та селища Ланчин.

Висловлюємо щиру подяку мешканцям Косівщини за те, що відгукнулися на наше прохання та взяли активну участь у акції "Вишиванку дітям АТО". Окрема подяка ГО «Косівський Майдан» за допомогу в організації, відділу освіти Косівської РДА, які зібрали 34 вишиванки, РО ВО «Свобода» - 7 та парафії св. Василія Великого – 9 вишиванок.

На даний момент зібрані вишиванки знаходяться в місті Києві в розпорядженні благодійного фонду "Доброволя" та на початку навчального року будуть передані дітям з дитячих будинків прифронтових територій східної України.

Єдність - це наша українська міць та сила і завдяки їй ми пануватимемо на СВОїй БОгом ДАній землі!

 

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                

Додати коментар

Захисний код
Оновити