Нещодавно із зони бойових дій повернулася група волонтерів-депутатів від ВО «Свобода», які провідали побратимів-земляків нашої області. Чергову поїздку здійснили міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, заступник міського голови Олексій Кайда, керуючий справами міськвиконкому Ігор Шевчук, директор департаменту освіти і науки Віктор Смаль, звільнений в запас боєць «Легіону Свободи», депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин, військовий капелан отець Василь Довганюк з Коломийщини та водій, депутат міської ради Івано-Франківська Роман Марцінків.

Цього разу свободівці, з гуманітарною допомогою, відвідали наших земляків в таких населених пунктах: Карбоніт (Луганська область), Лисичанськ, Артемівськ, Міронівка (Углегорська ТЕЦ), Мар’янка, Полтавка, Малинівка, Красноармійськ, Константинівка, Єлізаветівка, Олександрівка.

Бійцям передали іменні посилки, продукти харчування, цигарки, військову форму, майки, берці. Олексій Кайда подарував генератор для нашого земляка – свободівцю Андрію Іроденку.                                                                                                                                                              Бійці та волонтери – свободівці висловлюють слова вдячності усім небайдужим , хто долучився до збору гуманітарної допомоги, зокрема дякуємо за кошти на пальне:

-         Надвірнянському відділу культури – 1000 грн.;

-         директору Надвірнянського продуктового базару Тарасу Леніву – за молоду картоплю;

-         директору Надвірнянської заготконтори – за молоду капусту;

-         голові Богородчанчської районної ради Михайлу Головчуку – за свіжі огірки та помідори.

Велика подяка Галині Алмазовій, комерційному директору фірми Агропетройд (місто Київ ), яка надала безліч медикаментів, одноразових носилок та шин для потреб «Київської Русі».

Волонтери – свободівці Руслан Марцінків та Олексій Кайда передали нашим землякам 110 маскувальних футболок, 100 блайзерів та кепок. Також Олексій Кайда передав на передову чотири ящики цигарок для побратимів.

Військовий капелан отець Василь Довганюк постійно їздить в «гарячі точки» на сході України не лише з гуманітарною допомогою, але й для того, щоб показати нашим бійцям, що Церква і Бог є з нами. Духовно підтримує та завжди благословляє бійців через чин мирування.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»     

Додати коментар

Захисний код
Оновити