Свободівці Косівщини та Надвірнянщини об’єдналися в пориві допомоги бійцям російсько-української війни. Благодійна акція «Великодній кошик для  воїна» організована волонтерами БФ «Свобода.Гідність.Перемога» розпочалася 27 квітня з Косівського району. Не байдужі жителі району щедро приносили «Великодні гостинці» для наших захисників, це - паски, шинка, яйця, сир, ковбаси та різні м’ясні вироби, салати, домашню консервацію та інші добавки до м’ясних страв.                                                                                                        

Для зручності благодійна акція була розділена на три кущі. В селищі Кути, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, отець Михайло Будзан (УПЦ КП) освятив все принесене місцевою громадою. В місті Косові, на майдані Незалежності, все зібране підприємствами, організаціями, селищними радами та небайдужими жителями міста, отець Іван Близнюк (УПЦ КП) та отець Юрій Корпанюк (УГКЦ) освятили «Великодні смаколики» для наших захисників. Так, як вся зібрана гуманітарна допомога не вміщалася в бус мерседес-спринтер, яким приїхали волонтери , то місцевий підприємець з Яблуніва, Іван Полюк, безкоштовно надав вантажний автомобіль для перевезення вантажу до міста Надвірни на головний склад. Зібрані продукти в селищі Яблунів на подвір’ї будинку культури, освячені отцем Романом Лисюком, довантажили в вантажний автомобіль. Окрім того, під час благодійної акції, були зібрані кошти на пальне в сумі 3550 грн. і 100 літрів дизпалива.                                                                                                                                  

Сьогодні волонтери благодійного фонду завантажили мікроавтобус капелана отця Василя Довганюка з Коломиї продукцією «Великодніх смаколиків», які будуть доправлені на східний фронт для підрозділів Збройних Сил України, які захищають наш мир і спокій. «В першу чергу, це лікарня ім. Мечникова в місті Дніпропетровську, де є дуже багато поранених бійців. Тому веземо багато клейонки, ортопедичні жгути, милиці, крісла. Спробуємо прорватися в район Авдіївки та Мар’янки. І ця допомога, якою ви поділилися є дуже доречною» - зазначив капелан отець Василь Довганюк.

Армія має силу, коли є надійний тил. Лише згуртування, та взаємодопомога допоможуть нам перемогти. Треба рятувати країну, треба рятувати життя. Не втрачаймо віри і зробимо все можливе! З нами воля, з нами віра, з нами Бог!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                               

Додати коментар

Захисний код
Оновити