Волонтери благодійного фонду «Свобода.Гідність.Перемога» продовжують опікуватися земляками, які перебувають на сході України.

Чергову, 55 поїздку, з гуманітарним вантажем у «гарячі» точки зони російсько-української війни здійснили депутат Івано-Франківської обласної ради, свободівець - Михайло Іваночко, депутат Надвірнянської міської ради, учасник бойових дій, нацгвардієць, свободівець - Олег Туєшин, боєць батальйону імені Кульчицького, свободівець - Андрій Іроденко, волонтери БФ «Свобода.Гідність.Перемога», свободівці - Іван Степник та Юрій Поварчук.

Цього разу допомогу отримали воїни - земляки в населених пунктах: Дзержинське, Зелене поле, Авдіївка (шахта «Бутовка», «Промзона»), Часів Яр, Врубівка, Попасне, Черкаське.

Нашим захисникам доставлено більше п’яти тон продуктів харчування, засоби гігієни та амуніцію. До організації збору допомоги долучилися громади Надвірнянського та Богородчанського районів та міста Івано-Франківська.

Воїни та волонтери благодійного фонду висловлюють слова вдячності усім небайдужим, хто долучився до збору допомоги, зокрема, щиро дякуємо за кошти на пальне:

- громаді села Гаврилівка та сільському голові Василю Грицяку – 5860 грн;

- працівникам культури Надвірнянського району – 1000 грн;

- комунальному підприємству «Полігон ТПВ» в с. Рибне в особі Юрія Мороза - 2000 грн.;

- підприємцю - свободівцю Роману Хопті – 13000 грн.;

- підприємцю - свободівцю Богдану Дем’янчуку – 1000 грн.;

- підприємцю Андрію Голинському – 500 грн.;

- підприємцю Андрію Андрійовичу – 500 грн.,

- працівникам Надвірнянського та Делятинського держлісгоспів;

- колективу Надвірнянської ЦРЛ та головному лікарю Сергію Ємельянчуку;

- колективу Солотвинської лікарні та головному лікарю Манолію Піцуряку;

- підприємцям Володимиру Глушку і Володимиру Передруку.

Велика подяка голові Надвірнянської районної ради Івану Гурмаку, керівнику апарату РДА Миколі Кравчуку, міському голові міста Надвірна Зіновію Андрійовичу, учням, вчителям та директорам Ланчинської ЗОШ І-ІІІ та І-ІІ ступенів, дитячому центру творчості Ланчинської селищної ради та Саджавській ЗОШ І-ІІІ ступенів за організацію збору допомоги воїнам.

Слова вдячності висловлюємо капелану о.Василю Довганюку, який освятив та передав Великодні паски для наших захисників та сім’ї Марії і Віктору Юрчукам з Надвірни за стратегічний продукт «тушонка».

Волонтери фонду та медперсонал військового госпіталю в Часовому Ярі щиро дякують за медобладнання, ліки, медамуніцію та засоби гігієни керуючому справами Івано-Франківської обласної ради, депутату обласної ради, свободівцю Василю Скрипничуку, діаспорі українців у Мілані з Ігорем Паркуцем.

Командування 4-го батальйону оперативного призначення НГУ широ дякує волонтерам БФ «Свобода.Гідність.Перемога», підприємцю Ярославу Щербану з села Цуцилів за безкоштовно наданий причіп-платформу та власнику транспортного засобу, водію Юрію Поварчуку за доправлений із зони АТО нерухомий автомобіль «УаЗ» до місця дислокації частини в місті Івано-Франківську.

 

Голова БФ «Свобода.Гідність.Перемога»                         Зеновія Дробаха

 

Голова наглядової ради БФ «Свобода.Гідність.Перемога»         Михайло Іваночко

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити