Нещодавно відбулася чергова поїздка волонтерів БФ «Свобода.Гідність.Перемога» у "гарячі" точки східного фронту з метою забезпечення продуктами харчування та необхідними речами наших воїнів – земляків, які воюють за незалежність та територіальну цілісність України.                                                                 

Упродовж декількох днів свободівці, депутати Івано–Франківської обласної ради Василь Сенатович та Василь Скрипничук, волонтер фонду Іван Степник та житель селища Битків Василь Павлик об’їхали значну частину фронту. Волонтери відвідали земляків у Зайцево, Новгородському, Красногорівці, Авдіївці (Промзона, шахта «Бутівка», блокпост міст «Бастіон»), Пісках, Водяному та на полігоні «Черкаське».                              

Нашим захисникам доставлено індивідуальні посилки, продукти харчування та засоби особистої гігієни, одяг, спідню білизну, амуніцію та різні смаколики.

За словами свободівця Василя Сенатовича, волонтери вже вкотре вирушивши на схід з благочинною місією, для військовослужбовців традиційно наліпили на вечорницях вареники.    

«Військові, кого ми бачили, мають високий бойовий дух. Ми не бачили, щоб хтось з них не розумів для чого він там знаходиться і був розкислим. Навпаки. Всім, кому вдалося допомогти, переказували землякам слова подяки, на що ми завжди відповідали: «Ні, це ми Вам дякуємо». Від усіх, кого ми зустрічали і спілкувались, віяло впевненістю і зразковим патріотизмом. Солдати з нетерпінням чекають нашого приїзду, особливо чекають на вареники зі шкварками, і смакуючи їх, згадують домівки, сім’ї, рідний край. Пам’ятаймо, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не тільки матеріальну а й моральну підтримку, а це в свою чергу запорука успіху.» - розповів депутат-волонтер Василь Сенатович.                                                                  

Війна триває, а солдати потребують допомоги. Якщо не будемо годувати свою армію, годуватимемо російську.  

Волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» разом з командирами та бійцями підрозділів ЗСУ та Нацгвардії висловлюють щиру подяку добродіям, за те, що не залишились осторонь боротьби за Незалежність та цілісність території України та внесли свою частку допомоги Українському війську.                                                                                                         

Зокрема хочеться подякувати за кошти на пальне:                                                                                   

- священнику УГКЦ з Мілану, що в Італії , Михайлу Хром’янчуку - 100 євро;                                  

- підприємцю-свободівцю Юрію Поварчуку – 1000 грн;                                                                 

- працівникам культури району в особі Олександра Зварчука – 1000 грн;                                      

- свободівцю-депутату Надвірнянської міської ради Мирославу Гнідику - 800 грн;

- апарату Надвірнянської районної ради - 650 грн;

- Віталію Волошенюку - 1800 грн;

Підприємцям села Білі Ослави:

- Володимиру Грещаку, магазин «Марта» - 500 грн;

- Івану Лейбюку, торговий центр «Юлія» - 500 грн;

А також підприємцю Ігорю Дем’янчуку та працівнику апарату районної ради Івану Забронському – за стратегічну продукцію для наших воїнів.                                          

Уже вкотре, Юрій Мушак та Сергій Савчук, передали на передову засоби гігієни, шкарпетки та цигарки. Цього разу, треті по рахунку вечорниці, на яких ліпили вареники, організував о.Андрій церква Святого Йосафата, що в селищі Битків. Також варто зазначити, що парафія УГКЦ Святої Параскеви, села Фитків, що під керівництвом отця-декана Івана Качанюка, і цього разу активно включилася до збору гуманітарної допомоги бійцям східного фронту. Особлива подяка пані Марії Юрчук та її чоловіку з м. Надвірна та пані Наталії села Пнів – за консервовані м’ясні вироби та спечений хліб.

До збору гумунітарної допомоги долучилася Бурштинська міська організація ВО»Свобода». Перейнявши естафету у Надвірнянців, організувала вечорниці, на яких ліпили вареники для бійців.

 

Знаємо, що наша спільна боротьба буде не легкою і тривалою. Та ми впевнені, що з Вашою підтримкою українська Нація переможе.

Миру та спокою Вашим родинам.

Слава Україні!

З повагою та вдячністю,

Голова Правління Благодійного Фонду  - Зеновія Дробаха

Голова Наглядової ради Фонду   - Михайло Іваночко          

 


 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                               

Додати коментар

Захисний код
Оновити