На полігоні «Старий Лисець», що в Тисменицькому районі, відбулися урочистості з нагоди 2-ої річниці створення Національної Гвардії України.

На святкування запросили представників багатьох волонтерських організацій Івано- Франківщини, які активно допомагають 4-му батальйону оперативного призначення Національної Гвардії України.

Благодійний фонд «Свобода.Гідність.Перемога» уже другий рік поспіль доставляє вантажі на передову бійцям даного батальйону, де служать наші побратими бійці «Легіону Свободи» - Олег Туєшин та Андрій Семчук. Командир батальйону оперативного призначення військової частини 1241 полковник Сергій Шуляк нагородив колектив благодійного фонду «Свобода.Гідність.Перемога» грамотою за постійну волонтерську допомогу та підтримку бійців 4-го батальйону Національної Гвардії. За активну громадську та волонтерську допомогу бійцям, що боронять Україну від агресора на східному фронті, нагороджений медаллю «За співпрацю» - Михайло Іваночко, який є координатором «свободівського» волонтерського руху Івано- Франківщини.

Подякувавши за нагороду, свободівець Михайло Іваночко привітав бійців батальйону: «Сьогодні ваш день, вашого війська – день Національної Гвардії. Ви є нащадками та послідовниками Українських повстанців, холодноярівців, козаків-характерників, Української повстанської армії. Ви ті , хто став на захист Українскої держави. Я пишаюся, що я вас знаю і тішуся тим, що є такі хлопці, які готові за рідну землю віддати своє життя. Пам’ятайте хто ви є, і ви повинні вчити своїх дітей патріотизму і націоналізму, який ви проявили за ці два роки. Уже останні три роки свідомі українці стоять на захисті української держави, і це говорить, що ми єдина нація, і ми однозначно переможемо в цій нерівній боротьбі з окупантам, як з внутрішнім так і зовнішнім. Чому я говорю внутрішнім окупантом? Та тому, що держава ухиляється від війська. Враховуючи те, що влада не забезпечує наше військо на належному рівні, варто зазначити те, що саме волонтерська робота нерідко стає тією останньою надією, що дозволяє зберегти життя бійців. Наш волонтерський благодійний фонд і надалі буде допомагати 4-му батальйону Національної Гвардії»

Дуже важливо, аби всі пам’ятали про те, що не варто соромитися своїх маленьких внесків думаючи, чи будуть вони доречними, та чи зможуть хоч трішки змінити ситуацію. Саме завдяки невеличким внескам небайдужих людей нерідко вдається задовольняти суттєві потреби українського війська.

 

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити