Волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» дякують українській діаспорі в Мілані (Італія) за тривалу допомогу українським бійцям у зоні АТО.

Від початку конфлікту на сході України діаспора з міста Мілану регулярно надсилає допомогу бійцям, військовим госпіталям та лікарням Надвірнянського району. Зокрема це медикаменти призначені від тиску, кровоспинні, протизапальні, антивітамінні, діабетикам, серцеві та засоби для догляду за хворими.

Через волонтерську мережу Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» дана допомога постачається бійцям різних батальйонів, військовим госпіталям та лікарням.

Волонтери доставляли допомогу від української діаспори в медичну частину 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії, військовий шпиталь в м. Артемівськ, сьогодні це місто носить назву Бахмут. Оскільки медикаменти за призначенням підходять не тільки для лікування військових, частину ліків надвірнянські волонтери передавали у лікарні району, де є хворі, які вкрай потребують допомоги.

Так Надвірнянська центральна районна лікарня, Ланчинська та Делятинська міські лікарні отримала партію ліків від Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога». Голова Наглядової ради Благодійного Фонду «Свобода. Гідність. Перемога» Михайло Іваночко разом з волонтерами-свободівцями передали закладам партію ліків, отриману від Ігора Паркуца з української діаспори Італії.

Ліки були передані медичним закладам безкоштовно і розраховані не для реалізації через аптечну мережу, а виключно для лікування стаціонарних хворих.

Таку акцію волонтери фонду проводять не вперше. Спершу свободівці за зібрані та власні гроші закуповували та передавали медикаменти бійцям на передову, а сьогодні коли мережа Благодійного фонду розвинулася, волонтери разом з благодійниками допомагають хворим на місцях.

«Фонд робить дуже потрібну справу. Ми не тільки допомагаємо військовим, ми й не забуваємо допомагати, тим хто з потребує нашої допомоги на місцях. Сьогодні не найкращі часи для українців – підняття тарифів, підняття цін на продукти, війна на сході, все це б'є по кишені кожного з нас, тому люди не в змозі проплатити своє лікування чи оздоровлення. Наша робота нелегка, але корисна та дуже важлива, адже цей Фонд дійсно працює для людей, а не тільки рахується на папері. Вірю, що і в подальшому робота Благодійний фонд «Свобода. Гідність. Перемога» буде приносити користь мешканцям нашого району.» - наголосив Михайло Іваночко.

За приблизними підрахунками, вартість партії ліків, яка цього разу була передана лікарні, складає кілька тисяч гривень. Не малу суму довелося б заплатити хворим, якби вони купувати їх в аптечній мережі.

«Такі ліки, які передали волонтери є й в аптечній мережі, але цю партію ліків ми отримали від діаспори українців в Італії, через наших волонтерів, які працюють за кордоном, які підтримують українців в нелегкий для країни час. Ці медикаменти надійшли до нас безкоштовно, за що їм велика подяка. Передані медикаменти призначатимуться і безкоштовно надаватимуться хворим, котрі знаходяться на стаціонарному лікуванні в медичних закладах», - наголосила голова фонду Зеновія Дробаха.

Днями від діаспори Італії надійшла нова партія медикаментів. Оскільки виписані рецепти на іноземній мові, волонтер-свободівець Роман Хопта, який за освітою медик, переклав рецепти медикаментів та розсортував їх. Наступна партія медикаментів знаходиться на складі і, за попередньою домовленістю з керівництвом, невдовзі поїде у військовий шпиталь м. Бахмут (Артемівськ).

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити