4 березня у селі Гвізд, що на Надвірнянщині, у актовому залі сільської школи у рамках благодійного проекту «Гордимося друзі, що ми Українці», завітав учасник шоу «Україна має талант»- Святослав Край. Метою заходу є виховання патріотичного духу, любові до української пісні та поваги до воїнів, які зараз знаходяться на передовій.

На благодійний концерт Святослав Край запросив свободівців Івана Степника – волонтера, який неодноразово з допомогою відвідував наших воїнів та побратимів на передовій, а також голову благодійного фонду «Свобода – Гідність - Перемога» - Зеновію Дробаху.

Святослав Край з патріотичними піснями відвідує різні куточки України, розповідаючи про те, як наші захисники радіють приїзду українських артистів. Питають, чи не забули про них, чи пам’ятають? І тому на своїх концертах Святослав робить відео та фото, щоб показати нашим героям, що їм є кого захищати, та за кого боротися. Своїми піснями артист допомагає, як морально, так і матеріально, адже на зібрані кошти з концертів співак закуповує все необхідне для наших бійців та особисто доправляє на передову.

Дізнавшись, що волонтери благодійного фонду, готують чергову поїздку на Схід, кошти, які були зібрані на концерті у сумі 1010 гривен, Святослав Край разом з директором школи Віктором Мулярем, передали благодійному фонду «Свобода Гідність.Перемога» для закупівлі всього необхідного для потреб воїнів.

В свою чергу РО ВО «Свобода» та благодійний фонд «Свобода.Гідність.Перемога» висловлює щиру подяку директору школи Віктору Муляру, педагогічному колективу та школярам за їх вагомий внесок, який буде нагадуванням нашим воїнам, що про них піклуються та не забувають. А особливо, Святославу Краю, за його співочу боротьбу, за патріотизм та жертовність, яку він проявляє у цей нелегкий час.

Віримо що тільки в єдності ми переможемо!

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити