Михайло С., військовослужбовець з села Гвізд, Надвірнянського району, який зараз служить на східному фронті у складі моторизованої бригади ротним санітаром, висловлює щиру подяку за допомогу, яку надає Благодійний Фонд «Свобода – Гідність – Перемога».

Михайло розповів, як аптечка, укомплектована волонтерами Благодійного Фонду, врятувала життя його побратимові. Під час виконання бойового завдання одному з вояків, який на мінному полі потрапив на розтяжку, відірвало ногу. Медична служба, щоб евакуювати бійця, змогла добратися на передову для порятунку пораненого тільки через 5 год. Завдяки тому, що аптечка була укомплектована сучасними засобами, вдалося зупинити кровотечу. В аптечці були кровоспинні турнікети-джгути, обезболюючі уколи, перев’язочні та антисептичні препарати. Вирішальну роль, напевно, зіграв сучасний кровоспинний препарат «Celox», який переданий через волонтерську організацію «Свобода-Гідність-Перемога» від української діаспори зі Швеції. Волонтером у Стокгольмі є наш земляк, справжній патріот України Віталій Волошенюк. Якби не медикаменти та сучасні засоби, які були поставлені до польової аптечки волонтерами, питання про життя пораненого могло б не стояти.

Михайло С. розповідає, що навіть медикаменти для військовослужбовців на передову поступають тільки від волонтерів. Волонтери на східному фронті опікуються медикаментами, одягом, харчування. Якби не український народ, який потужно об’єднався у волонтерський рух, на передовій було б дуже сутужно.

Зі своєї сторони, волонтери Благодійного Фонду «Свобода-Гідність-Перемога», висловлюють взаємну вдячність нашим захисникам і раді, що наші спільні зусилля пришвидшують нашу перемогу над ворогом.

Бо тільки нам боронити, будувати та жити на СВОїй Богом ДАній землі.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити