6 лютого 2016 року волонтери благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» відправили черговий гуманітарний вантаж на східний фронт. Вантаж у зону бойових дій доправили волонтери-свободівці: депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, депутат Надвірнянської районної ради Володимир Черленюк, волонтер фонду Іван Степник та жителі селища Битків Василь Павлик і Тарас.

Допомогу передано підрозділам ЗСУ у населених пунктах Зайцево, Димитрово, Мар'янка, Мимрик, Водяне, Піски.

«Дякуємо всім, хто долучається до збору необхідних речей, продуктів харчування. Хлопці раді таким подарункам, це, як добра вісточка з рідного дому. Основне завдання бійців і волонтерів - це перемога у війні з агресором, а з таким бойовим настроєм та єдністю ми обов'язково переможемо.» - зазначає Василь Сенатович.

Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» висловлює щиру подяку підприємцю Василю Павлику за наданий, вже не вперше, безкоштовно транспорт «Мерседес Бенс Спринтер» для перевезення допомоги та особисту участь, як водія. До речі, це уже 16-та поїздка пана Василя в зону бойових дій.

Бійці з передової через волонтерів передають вітання та висловлюють щиру подяку за кошти, на які закуплено та доставлено цигарки, засоби гігієни, термобілизна, шкарпетки, спідня білизна, миючі засоби та дизпаливо на поїздку:

- працівникам ГПУ «Львівгазовидобування» в особі Савчука Сергія – 7000 грн.;

- працівникам районного відділу культури в особі Олександра Зварчука – 2000 грн., 3 блоки цигаркок, флісова куртка та інше;

- колективу мехмайстерні НГВУ «Надвірнанафтогаз» в особі Юрія Мушака – 1500 грн.;

- підприємцю Андрію Голинському (Віртуозо) - 500 грн.;

- підприємцю Гнатюк Любові (ТЦ «Захід») – цигарки на суму 525 грн.;

- підприємцю Михайлу Дяківу - цигарки на суму 500 грн.;

- депутату райради Василю Андрейчуку – 200 грн.;

- жителю м. Надвірна Михайлу Юркевичу – 400 грн.

Щиру подяку від вояків волонтери передають:

- підприємцю Наталії Букатюк та парафіянам села Пнів – на 12000 грн. закуплено свиню і теля, з яких приготовано пельмені, різні м’ясні вироби і копченості та за спечений хліб;

- свободівцю, депутату Івано-Франківської обласної ради Василю Сенатович з Биткова, який сам особисто доставив вантаж у своєму торговому комплексі до поїздки організував вечорниці та закупив муку і все необхідне для приготування 5 тисяч вареників. Подяка також громаді та всім, хто відгукнувся і прийняв участь у вечорницях та приготуванні вареників.

Окрема уклінна подяка пані Марії та пану Віктору Юрчуку за виготовлені м’ясні консервації, а це 10 ящиків тушкованого м’яса – стратегічний продукт для бійця на війні.

Подяка від бійців та Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» Бурштинській міській організації ВО «Свобода», її керівнику Ігору Карвацькому за організацію збору продуктів і коштів – на 3000 грн. закуплено спечені м’ясні хлібці, мариновану рибу, фрукти, печиво.

Волонтерський Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» щиро дякує українській діаспорі в Португалії та дитячо-юнацькому центру «Барвінок» міста Віла Нова де Гая за чергову допомогу українським бійцям на східному фронті.

Для України дуже важлива підтримка українців по всьому світу, яку ми відчуваємо саме зараз, у час протистояння двох антагоністичних світів, сторони добра і зла, прагнення українців до свободи, процвітання, проти агресії московії та терористичного шантажу Кремля.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити