Через постійні бойові дії на передовій, українські військові уже забули, що таке затишок та домашня їжа. Нагадати їм про це під час Різдвяних свят від дорослого до малечі взялися жителі селища Битків та села Пнів. Цього разу благодійники ліпили вареники, пельмені, робили м'ясні консервації, кров’янку, копчене м'ясо, закривали квасолю з ребрами, щоб разом із іншими гостинцями відправити нашим захисникам на передову.

Даний захід місцеві жителі називають «Вечорниці», організатором якого вже вдруге виступив депутат Івано-Франківської обласної ради, волонтер-свободівець Василь Сенатович. На вечорниці також завітали волонтери фонду «Свобода. Гідність. Перемога», бійці російсько-української війни, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат обласної ради, свободівець Михайло Іваночко та отець-капелан Василь Довганюк. У Пньові готували гостинці під керівництвом волонтера Наталії Букатюк, яка не вперше готує та відправляє допомогу бійцям. До організації вантажу долучилися жителі с. Гаврилівка, с. Кам’яне, с. Фитьків разом з отцем-деканом Іваном Качанюком.

«Незважаючи на заспокійливі заяви про перемир’я, солдати все ж потребують підтримки. І надвірнянці активно намагаються допомагати військовим. Вже не вперше вони збирають усілякі смаколики та подарунки, щоб виявити турботу про людей, які виборюють суверенітет України. Надіємося, прийде час і ми будемо ліпити вареники для бійців вдома, коли буде наша перемога, а вона обов’язково прийде.» – зазначає Василь Сенатович.

Перед початком роботи о. Василь благословив громаду на добрі починання.
Жителі сіл разом із волонтерами Благодійного Фонду «Свобода. Бідність. Перемога» не одну ніч провели на кухні, щоб наробити гостинців своїм захисникам. Кожен з них хоче принести якомога більше користі для спільної перемоги.

Голова наглядової ради Волонтерського фонду «Свобода. Гідність. Перемога» Михайло Іваночко наголосив, що боротьба українського народу триває і тільки спільно, об’єднавши зусилля, ми переможемо.

Голова районної ради Іван Гурмак також долучився до ліпки вареників. Під час роботи свободівець, спілкуючись з громадою зазначив, що ніщо не зможе зламати сильний дух українців, а подібні заходи об’єднують та роблять сильнішою націю. «Тут наш дух, дух бійців передової піднімається до боротьби, до тієї мріяної перемоги, а вона неможлива без таких людей, як Ви - без надійного тилу, без людей, які забезпечують бійців всім, починаючи від їжі та закінчуючи одягом, амуніцією.»

Готові вареники залили смальцем і наступного ранку відправили на передову.

Так було наліплено 5 тис. вареників, законсервовано 100 банок тушонок, 30 банок квасолі з ребрами, 15 трилітрових відер кров’янки, 19 відерок пельменів.

Дана допомога призначена для бійців 93-ї ОМБ «Карпатська Січ» та земляків, які служать в різних військових частинах та підрозділах.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити