2-го січня волонтерський Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» відправив різдвяний гуманітарний вантаж на східний фронт.

Вантаж у зону АТО доправили свободівці: депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, волонтер фонду Іван Степник, жителі селища Битьків Роман Тимчук, Володимир Бойко та учасник АТО Ярослав Сушириба.

Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» висловлює щиру подяку підприємцю Роману Тимчуку за наданий безкоштовно транспорт «Мерседес Спринтер» для перевезення допомоги та особисту участь, як водія, у доставці різдвяних смаколиків воїнам з Надвірнянщини і не тільки.

Різдвяні дідухи, особисті передачі, овочі, фрукти, рибні та м’ясні консерви, вареники, голубці, домашній хліб, солодощі, печиво, засоби гігієни, крупи, макарони, печиво та багато іншого, що потрібно нашим воякам на передовій та найнеобхідніше для різдвяного столу. За сприяння благодійників волонтери закупили та доправили також комплекти військової форми та теплої білизни хлопцям, які стоять проти окупанта від Красноармійська до Пісків на Донеччині.

Передано допомогу бійцям в населених пунктах Красноармійськ, Мимрик, Водяне, Піски. Біля трьох тисяч кілометрів довелось здолати волонтерам за останню поїздку в складних погодних умовах. Тріскучий мороз (- 24 – 26 градусів) змусив більше трьох діб працювати безперебійно двигун автомобіля.

Волонтери та бійці з передової висловлюють щиру подяку за допомогу на пальне міському голові Зіновію Андрійовичу (60 літрів дизпалива), освітянам району в особі начальника відділу Степану Северилову (40 літрів дизпалива), підприємцю Василю Ковальчишину (гастроном «Центральний») - 1000 грн. працівникам районного відділу культури в особі Олександра Зварчука - 800 грн. приватному підприємцю Тарасу Будзаку - 500 грн. підприємцю Андрію (Віртуозо) - 500 грн., підприємцю Роману Яремаку (Сантехцентр) - 500 грн., депутату райради Василю Андрейчуку – 300 грн., жителю м.Надвірна Ярославу Білоусу – 300 грн., жителці м.Надвірна Євдокії Скрипник – 200 грн., депутату районної ради Михайлу Мельнику - (20 л. дизпалива).

Щиру подяку від вояків волонтери передають підприємцю з села Пнів Наталії Букатюк, жінкам з селища Битків за приготовлені вареники, спечений хліб, усім небайдужим жителям Надвірнянщини за зібрані продукти харчування, засоби гігієни та теплий одяг. Окрема ти уклінна подяка пані Марії та пану Віктору Юрчук за виготовлені м'ясні консервації, а це 10 ящиків тушкованого м’яса – стратегічний продукт для бійця на війні.

Особливу подяку шлють наші бійці дітям Надвірнянщини за листи, малюнки та виготовлені прикраси на різдвяну ялинку.

Подяка від воїнів та Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» Бурштинській міській організації ВО «Свобода», її керівнику Ігору Карвацькому та свободівцям міста Бурштин за приготовані голубці, квашену капусту, фрукти, медикаменти, зібрані продукти та талони на дизпаливо.

Волонтерський Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» щиро дякує українській діаспорі в Португалії та дитячо-юнацькому центру «Барвінок» міста Віла Нова де Гая за чергову допомогу українським бійцям на східному фронті.

Для України дуже важлива підтримка українців по всьому світу, яку ми відчуваємо саме зараз, у час протистояння двох антагоністичних світів, сторони добра і зла, прагнення українців до свободи, процвітання, проти агресії московії та терористичного шантажу Кремля.

 

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити