Американець Мирослав Драґан, який в листопаді 2013 році приїхав до України святкувати підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, натомість потрапив на протестний український Євромайдан і з того часу допомагає Україні на її шляху здолання імперських колоніальних пут Московії. Зараз він – волонтер, допомагає бійцям на передовій східного фронту неоголошеної російсько-української війни. Мирослав Драґан переконаний, що Україна — його друга Батьківщина.

Народився Мирослав у Польщі, батько українець, навіть хрестив Мирослава в Польському костьолі український священик. З малечку він виділявся активною громадською позицією, тому через переслідування в Польщі змушений був тікати в еміграцію до США. Тут і здобув медичну освіту за спеціальністю лікар хірург і пропрацював у цій сфері 47 років.

Сьогодні Мирослав Драґан проживає у Коломиї, активно займається волонтерською діяльністю для допомоги українським бійцям та співпереживає разом із всією Україною.

«Розпочав займатися волонтерством ще з Майдану. Пройшов і мовний Майдан, разом з усіма українцями я підтримав їх голодування. А коли розпочалася українська Революція Гідності з перших днів разом зі студентами в Києві перебував на акції непокори режиму Януковича. Ось тут я побачив справжній український націоналізм в очах кожного українця. За волю, за краще європейське майбутнє вони боролися на Майдані», - розповів Мирослав.

Разом із волонтерами фонду «Свобода-Гідність-Перемога» Мирослав допомагає українським бійцям, що знаходяться на передовій.

«Завдяки тому, що в Україні з початку російської агресії активно розвинувся волонтерський рух, ми можемо сміливо стверджувати «Українському роду – нема переводу». Завдяки діяльності простих людей, які почали виявляти активно свою позицію ще від Майдану і продовжують це і сьогодні, коли в Україні йде війна, завдяки патріотизму та всеосяжній підтримці українців військовиків, добровольчих батальйонів, відчайдушних вояків на передові ми змогли зупинити ворога на Донбасі і не дати йому просунутися вглиб країни. Ці люди, вони своїми діями допомагають фронту, допомагають нашим бійцям наближаючи нас до спільної перемоги над кремлівською терористичною загрозою», - переконаний Мирослав.

Мирослав Драґан зауважив, що благородна справа допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

«Так приємно допомагати українським бійцям, які захищають нас у цій війні. Вони - справжні Герої. Я молюся і переживаю за них, хочу, щоб вони з перемогою могли повернутись до рідних домівок, близьких людей до своєї родини. Кожен з них повинен знати, що він не самотній, вдома на нього чекають люди котрі розділяють разом з ним свою любов до України».

Волонтерська організація Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» висловлює щиру подяку добродію Мирославу Драґану, що не залишився осторонь боротьби за Незалежність та цілісність територій України та вніс свою частку допомоги Українському війську. Ваша допомога покращила матеріально-технічну базу бійців 93-тьої ОМБР «Карпатська Січ». За ваші кошти волонтери Фонду закупили та відправили на передову військові форми, теплу білизну для наших захисників.

«Знаємо, що наша спільна боротьба за рідну Україну буде тривалою та не легкою. Та ми впевнені, що з підтримкою всіх патріотів українська Нація переможе і запанує на СВОїй БОгом ДАній землі.» - зазначив голова Наглядової Ради Фонду Михайло Іваночко.

 

Прес-служба Надвірпнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити