З 12-го по 16-те грудня волонтерський благодійний фонд «Свобода. Гідність. Перемога» здійснив чергову поїздку з гуманітарним вантажем на східний фронт.

Цього разу поїхали на схід свободівці: депутат Надвірнянської районної ради Володимир Черленюк, Іван Степник та Володимир Чумбей. Допомоги набралось стільки, що завантаживши бус «Sprinter», стало зрозуміло - потрібна вантажівка. На цю потребу відгукнувся Володимир Чумбей з с. Цуцилів.

В його вантажівку «Nissan» вмістилось більше 5-ти тон гуманітарної допомоги. Вантаж було доставлено в зону військових дій, хоч не обійшлось без пригод- від перевантаження тріснула передня ресора. Та цю проблему вдалось частково усунути з допомогою наших земляків-нацгвардійців. Подарунки до свят, особисті передачі, овочі, фрукти, рибні та м’ясні консерви, вареники, домашній хліб, солодощі, печиво, засоби гігієни, крупи, макарони, печиво та багато іншого доставлено хлопцям, які стоять проти окупанта від села Кримське, що на Луганщині, до Водяного на Донеччині.

Передано продукти харчування бійцям в населених пунктах Врубівка, Зайцеве, Нижнє, Соледар, Артемівськ (військовий госпіталь), Димитров, Курахово, Красноармійськ, Мемрик, Селідово. Біля чотирьох тисяч кілометрів довелось здолати волонтерам за цю поїздку, але втому компенсувала вдячність наших захисників за турботу про них жителів Надвірнянщини.

Щира подяка за кошти на пальне:

     - підприємцю Івану Микитюку – 126 літрів дизпалива

     - Делятинському лісгоспу – 40 літрів дизпалива

     - депутату міської ради від ВО «Свобода» Мирону Гнідику – 1500 грн.

     - підприємцю Андрію Андрійовичу – 1000 грн.

     - депутатам Надвірнянської районної ради – 1000 грн.

     - підприємцю-свободівцю Юрію Поварчуку -700 грн.;

     - працівникам культури в особі Олександра Зварчука – 500 грн.

     - свободівцю Володимиру Гринішаку – 200 грн.

     - підприємцю Наталії Букатюк – 200 грн.

Щира подяка від воїнів Наталії Букатюк та жінкам з с.Пнів і смт.Делятин за приготовлені вареники, спечений хліб та подарунки від Святого Миколая, усім небайдужим жителям Надвірнянщини за зібрані продукти харчування, засоби гігієни та теплий одяг. Ще дякуємо пані Марії з м.Надвірна за виготовлені м'ясні консервації.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити