Волонтерська організація БФ «Свобода-Гідність-Перемога» продовжують допомагати українським солдатам. Долучаються до підтримки й ті, хто живе за кордоном. Неодноразово питаннями забезпечення наших військових, які боронять Україну на східному фронті україно-російської війни, переймалася діаспора українців з далеких країн. В силу життєвих обставин доля змусила їх чи їх батьків покинути рідну землю та шукати кращої долі за кордоном. Та ніколи вони не забували Батьківщину, серце линуло до вишневих гаїв, в широкі безкраї поля де провели дитинство, де топтали босоніж ранішню росу.

Сьогодні, коли Україна в чергове постала перед викликом військової агресії зі сторони нашого давнього ворога імперської Росії, українці всього світу об’єдналися в бажанні долучитися до великого волонтерського руху українського народу, щоб допомогти в забезпеченні нашого війська найнеобхіднішим, найелементарнішим, чого не може, а часто і не хоче робити державна бюрократична корумпована система.

Голова Наглядової Ради фонду, волонтер Михайло Іваночко розповів, що волонтерська мережа фонду досить розвинена. «Допомогу надсилають з усіх куточків, де є українці. Перед тим вони телефонують до нас і цікавляться, що найнеобхідніше потребують бійці, ми офіційно надсилаємо звернення з проханням допомогти українському війську. Закордоном українці збирають допомогу серед друзів, українських громад, церковних громад, в діаспорі, допомагають чим можуть. Так було і цього разу ми надіслали офіційне звернення до грекокатолицької громади м. Мадрид, Іспанія та о. Івану Липці про допомогу українським військовим, що воюють на сході.»

Українці із Мадриду також внесли свою частку в спільну перемогу та долучилися до допомоги українській армії, нашим захисникам, що воюють на східному фронті україно-російської війни.

Сьогодні, завдяки пожертві української грекокатолицької громади м. Мадрид та о. Івану Липці екіпіровано 4 бійців та забезпечено матеріально-технічну базу військових батальйонів.

Для депутата Надвірнянської районної ради, бійця штурмової роти 93-ї ОМБ «Карпатська Січ» Василя Білоуса, який приїхав з передової на перше установче засідання районної ради, закупили зимову військову форму, куртку «Аляску»(1520 грн), тактичні штани (660 грн), термобілизну (280 грн), непромокаючий костюм «Gore Tex» (800 грн), рукавиці (380 грн) та шапку (90).

Боєць передає слова вдячності українській грекокатолицькі церкві та о. Івану Липці за підтримку українському війську. «Коли ти сидиш в окопах та бліндажа, на бойових позиціях та в час короткого відпочинку нас завжди зігріває думка, що нас люблять, нами опікуються, за нас дбають не тільки наші рідні, що чекають нас дома, але й у далеких країнах світу українці об’єднуються у спільному бажанні та прагненні допомогти нам у час чергового випробування для української нації, у час військової агресії. Ми всі знаємо, що наша спільна боротьба буде не легкою і тривалою. Та ми впевнені, що з такою підтримкою українська нація переможе», - переконаний Василь Білоус.

Волонтери екіпірували 3 бійців з 128 бригади, які сьогодні на передовій, серед них житель смт. Ланчин Рюхін Анатолій. Для кожного з військових волонтери передали зимову форму, термобілизну (840 грн), непромокаючий костюм «Gore Tex» (2 400 грн), рукавиці (1 140 грн) та шапку (270 грн). Для потреб бригади закупили та відправили бензопилу (2 000грн).

Також екіпіровано бійця 80-ї бригади десантників земляка Кузьмина Романа. Для бійців батальйону «Донбас», де служить житель с. Красна Василь Голіней волонтери за благодійну допомогу діаспори закупили та відправили зимові берці (1 500 грн) та 4 колеса для позашляховика (5 000 грн).

Для земляків, бійців 4-го батальйону «Галичина», де служить надвірнянець, депутат міської ради Олег Туєшин, волонтери закупили та відправили Новою поштою по 2 комплекти форми «Горка», дві флісові куртки (2 200 грн), дві куртки МТП (1 600 грн) та запчастини до позашляховика на суму 1555 грн.

Волонтери Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» та бійці висловлюють щиру вдячність українській грекокатолицькій громаді м. Мадрид та о. Івану Липці за жертовність, яка послужить на забезпечення нашої найшвидшої перемоги над ворогом. Наша боротьба проти ворога буде нелегкою та тривалою. Але з такими українцями та патріотичними військовими українська нація переможе!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити