Волонтерський Благодійний фонд «Свобода. Гідність. Перемога» щиро дякує українській діаспорі в Португалії та дитячо-юнацькому центру «Барвінок» м. Віла Нова де Гая за чергову допомогу українським бійцям на Східному фронті.

Від початку російської агресії на сході країни українці Португалії регулярно надсилають допомогу бійцям та військовим шпиталям. Зокрема медикаменти, одяг, білизну, взуття, продукти,….

Через Бурштинську міську організацію ВО «Свобода», її керівника Ігоря Карвацького та волонтерів фонду «Свобода. Гідність. Перемога» ця допомога постачається бійцям різних батальйонів, підрозділів, військовим шпиталям. Окрім допомоги з Португалії бурштинські свободівці через волонтерів для бійців на схід передали 100 л. дизпалива та продукти харчування.

Для України дуже важлива підтримка українців по всьому світу, яку ми відчуваємо саме зараз, у час протистояння двох антагоністичних світів, сторони добра і зла, прагнення українців до свободи, процвітання, проти агресії московії та терористичного шантажу Кремля.

Волонтери фонду та бійці східного фронту висловлюють щиру подяку українській діаспорі з Португалії та дитячо-юнацькому центру «Барвінок» м. Віла Нова де Гая за надану матеріальну і моральну підтримку і віру в нашу спільну перемогу.

«Ми цінуємо та відчуваємо підтримку української діаспори. Висловлює Вам велику подяку та впевненість у нашу швидку перемогу», - переконаний боєць підрозділу розвідка 4-тий батальйон оперативного призначення «Галичина» Олег Туєшин.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити