Минулого тижня волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» відправили Новою поштою посилку для бійців-земляків, які сьогодні знаходяться на передовій.

Зокрема було відправлено три посилки. Це військова амуніція, теплий одяг, продукти харчування, консерви, сигарети, солодощі, засоби гігієни, медикаменти.

«Найважливішим завдання, яке постало сьогодні перед кожним з нас це підготувати армію до зимового періоду. З настанням холодів бійцям буде потрібна нова військова форма, зимові берци, термобілизни. Держава не в змозі забезпечити бійців новим екіпіруванням, знову все лягло на плечі волонтерів та простих українців.» - зазначає волонтер-свободівець, заступник голови Надвірнянської районної ради Іван Степник.

Велика подяка усім, хто долучився до збору коштів для відправки посилки: громаді церкви «Святої Покрови» та о. Юрію Зеленчуку, які зібрали 1415 грн., сільському голові села Гаврилівка Ковалю Івану із добродіями Гарадзюк Василь, Пинчук Василь, Даців Анатолій, які зібрали 1000 грн., приватному підприємцю, свободівцю Віктору Мельниченку, який закупив два комплекти термобілизни, підприємцю Білоусу Володимиру, що передав продуктів на 200 грн., працівникам культури Надвірнянського району за зібрані 1000 грн. За ці кошти куплено зимові берци, зимові чоботи, теплу куртку та штани, термобілизну, продукти харчування, сигарети та солодощі, для надвірнянця Михальчука Віктора – бійця 17-тої танкової бригади, що знаходиться на передовій. Фонд висловлює щиру подяку міському голові Зіновію Андрійовичу за придбану та відправлену бензопилу для підрозділу в якому служить Віктор Михальчук.

Депутат Надвірнянської районної ради, свободівець Володимир Черленюк разом з громадою смт. Делятина для свого земляка Легеньких Василя придбали та відправили електрогенератор та бензопилу. Менш, як за тиждень громада зібрали кошти, і речі, про які просив Василь Ілліч, вже в дорозі до Артемівська. До збору коштів долучилися вчителі, вихователі та учні Делятнського НВК, Делятинської музичної школи, Делятинської ЗОШ №1, приватні підприємці, зокрема підприємець Пригроцький Андрій, працівники Делятинського держлісгоспу.

Свободівець зазначив, «це все – завдяки значній підтримці підприємців та простих громадян, які постійно збирають та передають кошти, продукти та речі першої необхідності для своїх захисників. Ніхто не піклується про військових так, як громада. Ми і надалі будемо працювати в цьому напрямку, адже там служать кращі сини нашого краю, які стоять на сторожі суверенітету нашої держави і щодня ризикують своїм життям задля спокою у нашому районі та державі Україна.» - запевнив Володимир Черленюк.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити