5 жовтня 2015 року Надвірнянська центральна районна лікарня отримала партію ліків від Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога». Голова Наглядової ради Благодійного Фонду «Свобода. Гідність. Перемога» Михайло Іваночко разом з волонтерами-свободівцями Іваном Степником, Сергієм Штогрином та Богданом Климковецьким передали головному лікарю Надвірнянської ЦРЛ Сергію Васильовичу Ємельянчуку партію ліків, отриману від Ігора Паркуца з українсьої діаспори Італії.

Ліки були передані лікарні безкоштовно і розраховані не для реалізації через аптечну мережу, а виключно для лікування стаціонарних хворих.

Таку акцію волонтери фонду проводять не вперше. Спершу свободівці за зібрані та власні гроші закуповували та передавали медикаменти бійцям на передову, а сьогодні коли мережа Благодійного фонду розвинулася, волонтери разом з благодійниками допомагають хворим на місцях.

«Фонд робить дуже потрібну справу. Ми не тільки допомагаємо військовим, ми й не забуваємо допомагати, тим хто з потребує нашої допомоги на місцях. Сьогодні не найкращі часи для українців – підняття тарифів, підняття цін на продукти, війна на сході, все це б'є по кишені кожного з нас, тому люди не в змозі проплатити своє лікування чи оздоровлення. Наша робота нелегка, але корисна та дуже важлива, адже цей Фонд дійсно працює для людей, а не тільки рахується на папері. Вірю, що і в подальшому робота Благодійний фонд «Свобода. Гідність. Перемога» буде приносити користь мешканцям нашого району.» - наголосив Михайло Іваночко.

За приблизними підрахунками, вартість партії ліків, яка цього разу була передана лікарні, складає кілька тисяч гривень. Не малу суму довелося б заплатити хворим, якби вони купувати їх в аптечній мережі.

«Такі ліки є й в аптечній мережі, але цю партію ліків ми отримали від діаспори українців в Італії, які підтримують нас в нелегкий для країни час. Ці медикаменти надійшли до нас безкоштовно, за що їм велика подяка, і ми безкоштовно передаємо їх Надвірнянській лікарні, - говорить Іван Степник. – Передані медикаменти призначатимуться і безкоштовно надаватимуться хворим, котрі знаходяться на стаціонарному лікуванні в Надвірнянській ЦРЛ.»

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити