Нещодавно до правління Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» звернулися військові штурмового батальйону за допомогою у забезпеченні коліс на позашляховик, який слугує воякам за мобільний бойовий автомобіль на передовій.

 

Шини зносилися, побиті гострим камінням та осколками потребують термінової заміни. Командування тільки розводить руками: коштів немає, коліс немає, запчастин немає, пальне зливайте з БТРів - крайня безвихідь. Тому наш земляк з Делятина Юрко Туманов, боєць штурмової роти звернувся безпосередньо до голови правління Фонду Зеновії Дробахи за допомогою.   Оперативно волонтерами були віднайдені кошти на потрібні колеса для бойового позашляховика та відправлені на місце дислокації військового підрозділу. Старший лейтенант ЗСУ Юрко Туманов зі своїми побратимами вже отримав передачу та передає щиру подяку всім, хто перейнявся їх потребами та долучився до закупки та відправки коліс на передову.

 Для потреб командування 4-го батальйну закуплено за кошти Фонду колеса на позашляховик, який днями відправиться на бойові позиції східного фронту.

 За останні тижні волонтери Благодійного Фонду «Свобода-Гідність-Перемога» доставили гуманітарний вантаж, зібраний жителями Надвірнянщини, а це військова форма, білизна для бійців, продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти та індивідуальні посилки.

 Для командира батареї артилерійського дивізіону Миколи Сулімковича волонтерами Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» замовили та пошили комплект військової форми та спеціальні ортопедичні берці, так, як звичайне взуття не підходить після його недавньої травми на передовій.

 Наш земляк з села Гвізд Михайло Сахарчук мобілізований до лав ЗСУ та після двох місяців підготовки на військових полігонах разом зі свої підрозділом відправлений на фронт. Для нашого земляка Благодійний фонд укомплектував індивідуальну аптечку за сучасними вимогами зі знеболюючими та кровоспинними засобами типу «Celox», перев’язочними матеріалами та джугами-турнікетами та іншими необхідними засобами. Друг Михайло ще потребує бронежилет та каску. Волонтери звертаються до тих надвірнянців, які мають можливість , потребу та бажання допомогти у придбання засобів захисту для Михайла Сахарчука.

 

 Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити