Напередодні великого релігійного свята Преображення Господнього або, як його в народі називають Спаса, 14 серпня 2015 року, волонтери Благодійного Фонду «Свобода. Гідність. Перемога» заступник голови районної ради Іван Степник, Василь Сенатович та священник УГКЦ отець Іван Гедзик здійснили чергову поїздку на передову фронту.

 Водієм поїздки є досвідчений волонтер Василь Павлик, який здійснив доставку гуманітарних вантажів на східний фронт уже чотирнадцять разів. Націоналісти доїхали до зони воєнного конфлікту та відвідали місця дислокації 24 артилерійської бригади, 128 гірсько-піхотної бригади, батальйону «Донбас», штурмової роти 93-ої бригади «Карпатська Січ», полку «Азов», Житомирської 95-ої десантної бригади, 79-ої аеромобільної бригади. В с. Сизе від початку ротації українських бійців не було жодного волонтера, адже населений пункт знаходиться на самому кордоні з окупантом. В усіх цих підрозділах виконують бойові завдання наші краяни.

 Свободівці передали українським бійцям вітання від надвірнянців та гуманітарний вантаж. Волонтери привезли продукти харчування, одяг, медикаменти та засоби особистої гігієни. 

 Хлопці зустрілися із земляками, які служать в різних батальйонах та бригадах. Корж Андрій смт. Битків, Типусяк Іван с. Пасічна, Шибістий Василь с. Гвізд, Сафронов Андрій с. Заріччя, Держ Андрій, Косюк Юрій смт. Битків, Голіней Василь та Білоус Василь с. Красна, Юрчило Андрій та Бенюк Василь смт. Битків. Волонтери Благодійного фонду передали кожному з бійців індивідуальні посилки з рідних домівок.

 Разом із волонтерами під час візиту отець Іван спілкувався з кожним бійцем та благословляв на виконання бойових завдань, захист країни та перемогу.

 Також надвірнянці відвідали та завезли медикаменти у військовий госпіталь м. Артемівськ та м. Селідове, медичну роту 95-ої десантної бригади та для медиків «Карпатської Січі».

 «Ми передали бійцям необхідні їм речі, продукти, засоби гігієни. Та найважливіше, що ми привезли на передову, це вітання від жителів нашого міста та слова вдячності за те, що вони тут зі зброєю в руках захищають нашу державу, боронять спокій країни та кожної родини», – зазначив Іван Степник.

 До збору та відправки вантажу цього разу активно долучилися парафіяни церкви «Успіння Пресвятої Богородиці» с. Гвізд разом з о. Іваном, який сам вирушив в поїздку. Громада зібрали близько 2 тонн продуктів та передали 2 650 грн на пальне. Жителі с. Гаврилівка – 1050 грн. та 0,5 тонни продуктів, свободівець Роман Хопта, який кожного разу допомагає бійцям передав на потреби армії 5000 грн., українська діаспора з Португалії та дитячий-юнацький центр «Барвінок» м. Віла Нова де Гая разом зі свободівцями Бурштинської міської організації передали для «Карпатської січі» 200 кг. продуктів. Пані Наталя Букатюк с. Пнів, яка зібрала та передала 9 700 грн., організувала жіночий колектив та зробили та передали 3000 вареників для бійців, Пекарук Юлія разом з родиною передали засоби гігієни, цигарки та продукти, Мушак Юрій допоміг з пальним та для бійців закупив м’ясні вироби, київські волонтери передали цигарки.

 Благодійний Фонд «Свобода. Гідність. Перемога.» вдячний підприємцям, державним установам, діаспорі за кордоном, простим людям за допомогу та підтримку бійців.

 «Підтримка українців – це найкращий стимул для армійців. Наша підтримка допомагає їм виконувати завдання по захисту нашої країни від окупанта та відбивати постійну агресію. Дякуємо небайдужим землякам за підтримку. Оберігаючи наших військових, ми оберігаємо кожну домівку та кожну людину в нашій країні», - наголосив Василь Сенатович.

 Перебували волонтери на фронті 6 днів, проїхали майже 4 тис. км. Повернулися щасливо в рідну домівку та вже готують вантаж для нової поїздки, адже армія потребує нашої підтримки, щоб ми могли спокійно жити на СВОїй БОгом ДАній землі.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити