Благодійний Фонд «Свобода. Гідність. Перемога» продовжує забезпечувати найнеобхіднішими речами бійців на сході та піклуватися про родини військових. Днями була здійснена чергова поїздка волонтерів фонду на передову. До організації та відправки вантажу активно долучилася Бурштинська міська організація ВО «Свобода» разом із українською діаспорою з Португалії та дитячим-юнацьким центром «Барвінок» м. Віла Нова де Гая.

 Це не перша допомога бурштинських свободівців передана через Фонд «Свобода. Гідність. Перемога» та призначена для бійців східного фронту. Кожної відправки на передову активісти міської організації передають для побратимів, свої земляків продукти, питну воду, знеболюючі медикаменти, пальне для доставки вантажу та інші речі. Волонтери Фонду цього разу доставили вантаж для бійців окремої штурмової роти 93-бригади «Карпатська Січ», які знаходяться на бойових позиціях в с.Водяному, що біля донецького аеропорту.

 Як зазначив голова Бурштинської міської організації ВО «Свобода» Ігор Карвацький, сьогодні багато жителів нашого краю відстоюють цілісність і незалежність держави на сході країни. «Першочергове завдання кожного українця, де б він не перебував зробити все, аби наші земляки були забезпечені всім необхідним. Сьогодні ми як ніколи зрозуміли, як важливо підтримувати один одного, допомагати в важкий час. Кожен має право на мирне життя, життя у якому немає сліз та горя, де кожен українець живе на СВОїй БОгом ДАній землі. Зараз наші бійці мужньо захищають нас і наші домівки на cході держави. Ми в свою чергу маємо піклуватися про них, адже ми – брати та сестри, ми – одна велика родина»,- наголосив свободівець.

 Свободівці Бурштинської міської організації налагодили зв'язок з українською діаспорою в Португалії, яка вже не вперше організувала збір продуктів для наших захисників та передали вантаж через волонтерів Фонду «Свобода. Гідність. Перемога» на фронт для потреб наших вояків.

 Ігор Карвацький висловив щиру вдячність вихованцям дитячо-юнацького центру "Барвінок" м. Віла Нова да Гая та їхнім батькам, які долучилися до збору допомоги для наших захисників та всім, хто допоміг доправити вантаж з Португалії на передову східного фронту.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"

Додати коментар

Захисний код
Оновити