Неодноразово питаннями забезпечення наших військових, які боронять Україну на східному фронті україно-російської війни, переймалися емігранти-українці з далеких країн. В силу життєвих обставин доля змусила їх чи їх батьків покинути рідну землю та шукати кращої долі за океаном. Та ніколи вони не забували Батьківщину, серце линуло до вишневих гаїв, в широкі безкраї поля де провели дитинство, де топтали босоніж ранішню росу.

 Сьогодні, коли Україна в чергове постала перед викликом військової агресії зі сторони нашого давнього ворога імперської Росії, українці всього світу об’єдналися в бажанні долучитися до великого волонтерського руху українського народу, щоб допомогти в забезпеченні нашого війська найнеобхіднішим, найелементарнішим, чого не може, а часто і не хоче робити державна бюрократична корумпована система.

 Українка за походженням, а зараз громадянка Канади Наталія Ленстра , перебуваючи в Україні, глибоко перейнялася станом справ у забезпеченні наших вояків. Відвідавши частину, де дислокуються бійці 4-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України, пані Наталя сама побачила, в яких непростих умовах перебувають наші військові, в якому одязі приходиться їм нести військову службу.

 Голова Наглядової ради Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» Михайло Іваночко та боєць підрозділу Олег Туєшин розповіли гості, що навіть тут під час ротації їм приходиться жити в палатках, тут же і харчуватися. Одяг, який бійці отримали від військового міністерства прийшов у непридатність ще там, не передовій. Зараз є потреба в забезпеченні їх військовою формою новітнього зразка. Напередодні волонтери Благодійного фонду зуміли зібрати кошти та закупити для батальйону військову форму, яку було пошито на харківській фабриці з матеріалу, який не горить та відповідає зразкам армій передових країн. Не вистачає коштів на закупівлю останньої партії для 20-ти бійців.

 Пані Наталія Ленстра пожертвувала кошти для забезпечення 20-ти військових формою та передала їх у Благодійний фонд «Свобода-Гідність Перемога». Через кілька днів остання партія форми для 4-го батальйону оперативного призначення прийде в частину. Хочеться зазначити, що волонтери Благодійного фонду замовляли форму для кожного бійця індивідуально, кожному по його розміру та росту. Так, що військовики задоволені новим одягом, який підійшов саме впору.

 Сьогодні, завдяки і пожертві добродійки Наталії Ленстра, всі наші бійці одягнені якнайкраще у добротну, зручну та міцну форму, і готові до виконання бойових задач, на які за кілька тижнів батальйон відправиться на передову східного фронту.

 Волонтери Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» та командування батальйону висловлюють щиру вдячність українці та патріотці Наталії Ленстра за жертовність, яка послужить на забезпечення нашої найшвидшої перемоги над ворогом. Наша боротьба проти ворога буде нелегкою та тривалою. Але з такими українцями та патріотичними військовими українська нація переможе!

 

 Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 Правління Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити