Волонтери Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» разом з діаспорою українців зі Стокгольму (Швеція) допомагають сім’ї загиблого бійця-добровольця ДУКу Дмитра Ломея.

 33-річний боєць ДУКу Дмитро Ломей загинув у Пісках 23 лютого 2015 року під час артилерійського обстрілу. У Дмитра залишилася дружина Надія та двоє малих дітей – 3 і 4 роки. Зараз сім'я потребує допомоги для ремонту квартири в м. Надвірна, яку придбали на зібрані кошти волонтерів, державних установ, організацій та небайдужих людей.

 Українська спільнота в Швеції не забуває про Батьківщину і докладає всіх зусиль задля допомоги співвітчизникам у подоланні московської агресії. Віталій Волошенюк, який родом з Надвірни, організовує збір коштів серед української діаспори м. Стокгольма, які регулярно передає для сім'ї та разом з надвірнянськими свободівцями допомагає зробити ремонт у новій квартирі.

 Як зазначив депутат міської ради, свободівець Валерій Спасюк, проблеми військових розумієш, коли спілкуєшся з ними, їх матерями чи жінками.

 «Ми будемо всіляко підтримувати та допомагати військовим та їх сім'ям, адже завдяки героїчним діям наших вояків ми живемо в незалежній державі. Кожен, хто перебуває на фронті у запеклій боротьбі з російськими окупантами та терористами, має відчувати всеосяжну підтримку з боку влади та суспільства», - зазначив націоналіст.

 Надія висловлює слова подяки українцям зі Стокгольму та надвірнянським волонтерам не тільки за фінансову допомогу, а й за моральну підтримку, яка сьогодні є вкрай необхідною.

 

 Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити