Волонтери Благодійного Фонду «Свобода. Гідність. Перемога» нещодавно доправили вантаж на передову Східного фронту, де ведуться військові дії. Поїздка стала можливою за сприяння громад, підприємців та діаспори українців за кордоном та не байдужих людей.

 

 Волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога.» разом з командирами та бійцями підрозділів ЗСУ та Нацгвардії, висловлюють щиру подяку добродіям, за те, що не залишились осторонь боротьби за Незалежність та цілісність території України та внесли свою частку допомоги Українському війську.

 

 Бурштинська міська організація ВО «Свобода» передали для бійців продукти, м'ясні консерви, домашню випічку та $200 на потреби бійців.

 Вихованці дитячо-юнацького центру "Барвінок" м. Віла Нова да Гая з Португалії разом з батьками, служителем церкви зібрали та передали в Україну гуманітарний вантаж з продуктами для потреб бійців на передовій. До посилки школярі долучили свої малюнки зі словами подяки воякам за їх подвиг, побажанням щасливого повернення додому з перемогою.

 о. Василь Довганюк та Благодійний фонд «Діти милосердя» передали для кожного бійця освячені вервички, молитви, український прапор з нашивкою Богородиці та 2 619 грн.

 Працівники культури Надвірнянського району – 1 000 грн. на пальне.

 Парафія УГКЦ «Святої Параскеви», отцем-деканом Іваном Качанюком з с. Фитків – 1 000 грн.

 Парафія УГКЦ «Різдва Івана Хрестителя», о. Василь Панівник з с. Перерісль – 1 100 грн.

 УАКПЦ «Різдва Пресвятої Богородиці», о. Мирослав Хімейчук з c. Саджавка – 3 300 грн.

 Житель смт. Ланчин О. Гоцяк – 3 000 грн.

 Роман Хопта, житель м. Надвірна – 2 000 грн.

 Валентин Булейко з с. Пнів – 800 грн.

 Пані Наталя з с. Пнів спекла домашній хліб для бійців та передала мінеральну воду, продукти, медикаменти.

 о. Порфирій, який відправився з волонтерами не передову передав 1 500 грн. для закупівлі військової форми.

 Директор ПМП «САНА» з м. Надвірна Богдан Гаврилюк для передового Військового госпіталю м. Артемівськ закупив ліки більш як на 3 тис. грн. Також до збору медикаментів для військового шпиталю долучилися Пішак Василь аптека «Мед-Сервіс» та працівники Надвірнянської районної лікарні.

 Марія Юрчук жителька м. Надвірна з початком воєнного вторгнення російських військ на територію України готує домашнього виробництва тушонки та кожного разу передає для бійців на передову.

 Приватний підприємець Дем'янчук Ігор, клуб «Касабланка» передав кошти на які волонтери купили для бійців свіжі овочі (30 кг огірків та 30 кг помідор).

 Жителі с. Білі Ослави – 500 грн. на пальне.

 Братам Білоусам, які передали індивідуальну посилку для бійця Шимановського Ярослава та 200 грн. на пальне.

 

 

 Ваша фінансова допомога, яка покращила матеріально-технічну базу «Легіону Свобода» бійців окремої 93-тьої бригади «Карпатська Січ», 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії, 81 аеромобільної бригади, підрозділу танкової бригади, артилерійського підрозділу, батальйону «Січ» та інших підрозділів, яку доправляють на передову волонтери Благодійного Фонду «Свобода-Гідність-Перемога», рятує не одне життя та допомагатиме воякам у виконанні бойових завдань.

 Знаємо, що наша спільна боротьба буде не легкою і тривалою. Та ми впевнені, що з Вашою підтримкою українська нація переможе.

 

 Миру та спокою Вашим родинам.

 Слава Україні!

 

     З повагою та вдячністю,

 

Голова Правління Благодійного Фонду                                                       Зеновія Дробаха

 

Голова Наглядової ради Фонду                                                                 Михайло Іваночко                  

Додати коментар

Захисний код
Оновити