Маленькі українці з португальського міста Віла Нова да Гая та їхні батьки долучилися до допомоги українській армії, нашим захисникам, що воюють на східному фронті україно-російської війни.

 Дитячо-юнацький центр "Барвінок" м. Віла Нова де Гая працює в приміщенні духовної семінарії та об’єднує діточок та їхніх батьків у єдину українську родину. Не байдужими до подій в Україні залишається цей маленький осередок любові в час важких випробувань для української нації. Військова агресія зі сторони нашого споконвічного ворога об’єднала всіх українців у всіх куточках світу, куди, волею долі, їм прийшлось розлетітися з рідного українського гніздечка.

 Вкотре українську землю топче чобіт агресора, на фронті гинуть найкращі сини та дочки, руйнуються українські міста та села, руйнуються людські долі.

 Свою помірну допомогу для військовиків знесла українська громада міста Віла Нова да Гая, що в Португалії. З ініціативи представників церковної громади та батьків дитячої української школи "Барвінок" було зібрано та передано в Україну гуманітарний вантаж з продуктами для потреб бійців на передовій. До передачі діти долучили свої малюнки зі словами подяки воякам за їх подвиг, побажанням щасливого повернення додому з перемогою.

 Вантаж з Португалії прийняли волонтери Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога» та з черговою поїздкою на східний фронт доправили для наших бійців. Посилкам від української малечі з Португалії раділи наші земляки з окремої штурмової роти 93-бригади, які знаходяться на бойових позиціях в с.Водяному, що біля донецького аеропорту та 4-го батальну оперативного призначення Національної гвардії, які боронять наш спокій на позиціях біля Артемівська. Особливо приємно було бійцям взяти до рук дитячі малюнки, які передають тепло та любов від маленьких українців.

 Боєць Національної гвардії Олег Туєшин передає слова вдячності українській школі «Барвінок» за підтримку українському війську.

 «Велика подяка всім, хто організував збір вантажу, доправив його з далекої Португалії та привіз на передову. В окопах та бліндажа, на бойових позиціях та в час короткого відпочинку нас завжди зігріває думка, що нас люблять, нами опікуються, за нас дбають не тільки наші рідні, що чекають нас дома, але й у далеких країнах світу українці об’єднуються у спільному бажанні та прагненні допомогти нам у час чергового випробування для української нації, у час військової агресії. Ми всі знаємо, що наша спільна боротьба буде не легкою і тривалою. Та ми впевнені, що з такою підтримкою українська нація переможе», - переконаний боєць.

 Василь Білоус, що служить в окремій штурмовій роті «Карпатська січ» 93-ї ОМБ розповідає: «В наш підрозділ часто приходять гуманітарні вантажі з усіх куточків країни. Але це, чи не вперше, вантаж прибув з далекої країни, де українці пам’ятають та дбають за нас. Від вмісту цієї передачі особливо відчувалася любов і тепло тому, що збиралися вони маленькими ручками українців та ще й підкріплені теплими та сонячними малюнками. Від цього на душі стає спокійно та затишно бо ти знаєш, що ти оберігаєш і їх спокій, їхньої родини та всієї України».

 Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» висловлює щиру вдячність всім вихованцям дитячо-юнацького центру "Барвінок" м. Віла Нова да Гая, їхнім батькам, служителям церкви, що долучилися до збору допомоги для наших захисників та всім, хто допоміг доправити вантаж з Португалії на передову східного фронту.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити