6 липня 2015 року волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» відправили на Схід гуманітарну допомогу українським військовим. За підтримки діаспори, бізнесменів та небайдужих прикарпатців вдалося зібрати необхідну допомогу й оперативно доправити її в місце дислокації бійців на Донбас. На передову військовим доставили продукти, свіжі овочі, хліб, консерви, питну воду, одяг, взуття, медикаменти, засоби гігієни, автозапчастини та індивідуальні посилки.

 Надвірнянці більше року разом з депутатом районної ради, свободівцем Михайлом Іваночком активно провадять волонтерську діяльність і допомагають забезпечувати захисників української держави, наближаючи спільну перемогу. За служіння Батьківщині нещодавно Святійший Патріярх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив Михайла Іваночка медаллю "За жертовність та любов до України".

 У дорогу вирушили заступник голови районної ради Іван Степник, отець Порфирій, В'ячеслав Кащенко, Михайло Дробаха

 Волонтери зустрілися з донецькими побратимами та передали частину вантажу, який буде доставлено на передові блокпости, в яких склалася складна ситуація з продуктами та питною водою.

 Відвідали надвірнянці своїх земляків – Андрія Гриціва, який служить у 81 аеромобільній бригаді. Бійцю волонтери привезли продукти та запчастини до авто. У м. Артемівськ для передового військового госпіталю за підтримки ПМП «САНА» з м. Надвірна, інших фармацевтичних закладів. Націоналісти привезли медикаменти для надання допомоги бійцям при пораненнях, одяг, білизну та продукти харчування. Також завезли продукти для бійців підрозділу танкової бригади, артилерійського підрозділу, батальйону «Січ» та бійця з Білих Ослав Дмитра Василинюка.

 Волонтери відвідали 4-тий батальйон оперативного призначення Національної Гвардії, де служать земляки Олег Туєшин, Ярослав Сушириба, Андрій Гнип'юк та Андрій Семчук. Бійці Національної Гвардії планують скоро повернуться на ротацію, тому для побратимів із «Карпатської Січі» передали знеболюючі препарати, які їм будуть потрібні.

 Для бійців окремої 93 бригади «Карпатська Січ», які знаходяться в одній з найгарячіших точок передової містечку Водяне поблизу Донецького аеропорту привезли одяг, взуття, продукти, свіжі овочі та хліб. Побратиму Василю Білоусу доставили індивідуальну посилку.

 В кожній точці східного фронту, де зупинялися волонтери, о. Порфирій відправляв службу та мирував бійців миром із Меджуґор'я. Військові мали можливість посповідатися та прийняти Святе причастя. Також хлопцям були передані від о.Василя Довганюка з Коломиї, який неодноразово допомагає бійцям на передовій, цього разу посвячені вервички, молитви та прапор з нашивкою Богородиці.

 Як зазначив Михайло Іваночко, бійці на блокпостах чекають зустрічі та допомоги від волонтерів.

 «Ми обрали такий маршрут, щоб відвідати якомога більше бійців, батальйонів, військових частин. Кожен з бійців чекає на приїзд волонтерів, це як добра вісточка з рідної домівки. Попри те, що бойові дії на Сході тривають уже більше року, державне забезпечення потреб наших військових недостатнє, тому волонтерська допомога не втрачає актуальності. Наші бійці надзвичайно вдячні українському народові, землякам за цю допомогу та переконані, разом зможемо дати гідну відсіч агресору, докладаючи максимум зусиль у зміцнення нашої армії!» - наголосив свободівець.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити