Волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» висловлюють подяку директору ПМП «САНА» м. Надвірна Гаврилюку Богдану, за те, що не лишились осторонь боротьби за Незалежність та цілісність територій України та внесли свою частку допомоги Українському війську.

 У м. Артемівську Донецька область відкрито передовий Військовий шпиталь, який надає кваліфіковану медичну допомогу військовослужбовцям, які воюють на східному фронті у ЗСУ, Національній Гвардії, МВС та боронять нашу Україну від терористичних бандформувань та російського агресора. Усім пораненим, які поступили у Військовий шпиталь, була вчасно надана медична допомога, і без втрат евакуйовані в тилові лікувальні заклади. На жаль, військовий шпиталь має нагальну потребу медичного обладнання, деякої апаратури та окремих ліків. Маючи перелік потрібних медикаментів волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» звернулися до мережі аптек «Сана» в м. Надвірна. Так власники надали для військового шпиталю медикаментів на суму більш як 3 тис. грн. Це вже не перша допопомога сім'ї Гаврилюків для потреб фронту.

 Як зазначив заступник голови Надвірнянської районної ради, свободівець Іван Степник, що Благодійний фонд активно співпрацює з медичними закладами східного фронту забезпечуючи їх всім необхідним.

 «Медики військового шпиталю м. Артемівська ризикуючи власним життям рятують наших захисників, а для цього потрібно мати повний набір всіх медикаментів. Ми вкотре переконалися, що держава не спромоглася забезпечити наших бійців найнеобхіднішим, починаючи від військової форми і закінчуючи медикаментами, для надання допомоги. Там, на передовій східного фронту хлопцям потрібно все, починаючи з бронежилетів та приладів нічного бачення й закінчуючи шкарпетками та предметами особистої гігієни. Тому всьому українському суспільству треба не тільки пишатися своїми героями, але й щоденно надавати допомогу. Хтось може допомагати хворому в палаті, хтось передасть кошти на медикаменти. Всі ми маємо діяти гуртом. Я радий, що надвірнянці опікуються своїх захисниками», - наголосив націоналіст.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити