17 червня 2015 року волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» відправили чергову допомогу для бійців на передову Східного фронту. В дорогу супроводжувати вантаж вирушили надвірнянські свободівці Василь Сенатович та заступник голови районної ради Іван Степник. Водієм цієї поїздки є досвідчений волонтер Василь Павлик, який відвідує східний фронт з гуманітарними вантажами уже більше десяти разів.

 18 червня волонтери прибули на місця дислокації наших військових та передали вантаж. Націоналісти відвідують бійців «Легіону Свобода» 4-тий батальйон оперативного призначення Національної Гвардії, 93-тю бригаду ЗСУ «Карпатська Січ» та 50-ту бригаду ЗСУ, в якій служить житель смт. Битків. Військові цих батальйонів несуть службу в найгарячіших точках фронту.

 

 Для бійців та земляків волонтери везуть найнеобхідніше. Гуманітарний вантаж заповнений продуктами, також свободівці доставляють до бійців засоби гігієни та медикаменти. Допомогу землякам збирали всією громадою від малечі до дорослих. Учні Надвірнянських шкіл провели збір продуктів для військових, передали малюнки та листи до бійців з найкращими побажаннями, а пані Наталія Букатюк разом з жінками с.Пнів наварили 2 тис. вареників.

 Окрема подяка підприємцям та меценатам Надвірнянщини, які дали кошти на пальне, адже така поїздка обходиться зараз близько 7000 грн. Це :
- ТОВ ЛК  Інтерплит Надвірна - 50 літрів дизпалива
- ДП "Надвірнянський лісгосп" - 50 літрів дизпалива
- підприємець Роман Хопта - 2000 грн.
- підприємець Роман Яремак - 500 грн.
- підприємець Ігор Голинський - 500 грн.
- підприємець Тарас Вацик - 300 грн.
- магазин "Мій Телевізор" - 500 грн.
- Юрій Мушак надав технічну допомогу для поїздки

 Як зазначив Василь Сенатович, волонтери часто їздять у міста, де ситуація більш-менш спокійна, внаслідок чого гуманітарна допомога потрапляє на передову дуже нерівномірно. «Отримав дзвінок від свого односельчанина, який несе службу під Волновахою, де волонтери не навідувалися два тижні. Це небезпечна точка східного фронту, але хлопці не падають духом та міцно тримають свої позиції та чекають нашого приїзду. Ось таким захисникам повинен гордитися кожен з нас», - наголосив націоналіст.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити