Надвірнянські свободівці продовжують волонтерську роботу через Благодійний фонд «Свобода. Гідність. Перемога» по забезпеченню бійців східного фронту, своїх земляків речами, які необхідні на передовій.

 15 червня Голова Наглядової ради фонду Михайло Іваночко, для бійців Національної гвардії України Василя Голінея та Олега Туєшина, які проводять бойове чергування на передовій східного фронту, Новою поштою відправили посилки.

 Василь Голіней жителя с. Красна, боєць батальйону «Донбас» Національної Гвардії України, нещодавно разом з побратимами відбув на передову. Сьогодні він несе службу в Маріуполі. Боєць звернувся до волонтерів нашого фонду про допомогу в екіпіруванні. Так за досить короткий час була зібрана необхідна сума та закуплено для Василя тактичні окуляри, рюкзак, кобуру, розгрузку. Націоналісти також відправили побратиму 50 кг. харчів, консервів та цигарки на загальну суму більше 4000 грн.

 Депутат міської ради, свободівець Олег Туєшин зараз військовий 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії України. Гвардійцю побратими переслали тактичний ніж, запчастини до автомобіля «Хмара», який у лютому волонтери відправили на передову, 40 кг. продуктів, засоби гігієни за суму 4000 грн.

 Волонтери висловлюють подяку всім благодійникам, за допомогою яких вдалося екіпірувати бійців: парафії УГКЦ «Воздвиження Чесного Хреста» та о. Ігореві Шліхутці, жителю м. Надвірна Роману Костику, який щомісяця жертвує кошти зі своєї пенсії та допомагає захисникам України перемогти у війні з московським окупантом,  українській діаспорі зі Швеції та волонтеру Волошенюку Віталію, які постійно допомагають нашим воякам у найшвидшій перемозі над ворогом.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити