На початку червня 2015 року бійці окремого підрозділу ЗСУ "Карпатська Січ" від надвірнянських волонтерів отримали позашляховик для медичної служби, яка працює на передових позиціях. Це вже 4-тий автомобіль відправлений свободівцями на Схід.

Націоналісти придбали автомобіль для медиків "Карпатської Січі". До організації поїздки, а також до збору коштів і речей долучилися церковні громади краю, підприємці, діаспора українців за кордоном.

Волонтер Василь Сенатович зазначив, що в Пісках на передових позиціях перебувають і медики з Надвірнянщини, такі як Євдокія Попович, Леонід Білоус.

«Ми не можемо, просто склавши руки, чекати, поки наші побратими ведуть боротьбу. Медики, сьогодні перебувають на передовій лінії фронту в районі Пісків, повинні бути завжди мобільними для надання першої допомоги пораненим бійцям. Тому наші активісти зібрали кошти на автомобіль швидкої допомоги для «січовиків», а також за підтримки місцевого населення та українських церков екіпірували авто. Ремонтний цех НГВУ, який очолює добродій Юрій Мушак зварив броню. Ми дякуємо всім небайдужим надвірнянцям за допомогу!» – наголосив Василь Сенатович.

Сьогодні автомобіль перебуває в Пісках та виконує своє призначення.

«Ми сподіваємося, що наша невеличка допомога стане для бійців у нагоді. Зі слів самих вояків, якби волонтери не постачали допомогу, то навряд чи в них була би можливість захищати Україну від агресора, адже держава фактично залишила їх сам-на-сам із ворогом. Вояки вдячні, що їх не забувають і привозять все необхідне. Це не перша і не остання допомога нашого Благодійного фонду. Тільки спільно та в єдності переможемо ворога», - прокоментував націоналіст.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити