Поки бійці 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії перебувають на ротації, волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» разом з громадою Надвірнянщини допомагають у забезпеченні військових, своїх земляків найнеобхіднішим.

Для бійців-побратимів свободівці привезли продукти, зокрема картоплю, овочі, крупи, цукор, тушонки, консервацію та сало.

Як зазначив боєць батальйону Олег Туєшин, що допомога  від наших земляків поступила саме вчасно. На жаль влада не спроможна, чи не вважає за потрібне забезпечувати військових, які в даний час перебувають в тилових частинах, тих, що проходять вишколи та підготовку в місцях постійної дислокації. Командування та військовики звернулися за допомогою в забезпеченні харчами до волонтерів Благодійного Фонду «Свобода-Гідність-Перемога».

«Саме ці хлопці постійно опікувалися нашою частиною, коли ми були на передовій східного фронту, не залишилися осторонь і сьогодні, коли наші бійці проходять військову підготовку та вишколи в частині, яка дислокується зараз в Івано-Франківську. Безмежно вдячні громаді Надвірнянщини, які активно долучаються до допомоги українським захисникам. На днях ми готуємося до відправлення на фронт, останні приготування, останні дні бойової підготовки і знову бойові будні. Дуже важливо, що ми відчуваємо щоденну підтримку і матеріальну і моральну саме зі сторони волонтерів, наших земляків і побратимів. З такою підтримкою, з таким тилом, з усвідомленням того, що за нас думають, дбають – ми впевнені в нашій перемозі» - переказує слова вдячності від командування частини Олег Туєшин.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити