Христове Воскресіння захисники України зустріли з Великодніми гостинцями від громади Прикарпаття. На 7-ий рік російсько-української війни українці НЕ здаються ані на передовій, ані в тилу. Неймовірна згуртованість громади Надвірнянщини, Коломийщини та Бурштина відправила аж три волонтерські екіпажі вщент наповнені гуманітарним вантажем.

Нещодавно прикарпатські волонтери повернулися із зони бойових дій московсько-української війни. Чергову поїздку здійснив волонтер БФ «Свобода-Гідність-Перемога», голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО», депутат Надвірнянської міської ради Олег Туєшин та голова БФ «Діти милосердя», військовий капелан капелан ОДЧ «Карпатська Січ» о.Василь Довганюк з м.Коломия.

Нещодавно Прикарпатські волонтери повернулися з зони бойових дій московсько-української війни. Чергову поїздку здійснили волонтери з Надвірнянщини, Коломиї та Бурштина , зокрема волонтер-доброволець Василь Павлик, волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Олег Туєшин, Василь Білоус, Іван Степник та Зеновія Дробаха, голова БФ «Діти милосердя» капелан Василь Довганюк, волонтерка з Бурштина – Оксана Солудчик. Цього разу екіпаж волонтерів відправився в зону бойових дій Луганської області, до бійців 93-ої ОМБр «Холодний Яр».

Попри оголошення так званого «перемир’я» на сході, розведення військ і буцімто «тишу», обстріл російськими бойовиками українських військових, які захищають нас від агресивного східного сусіда – не припиняється.

Напередодні Нового року мешканці Надвірнянщини відправили військовим на Схід черговий гуманітарний вантаж. Збирали всім миром - школярі, дошкільні та позашкільні заклади, підприємці, громадські та волонтерські організації, церковні громади, органи місцевої влади, мешканці сусідніх районних центрів, зокрема міста Бурштин. В результаті волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» доставили до наших захисників більше п'ять тон необхідних речей, продуктів та побутових засобів.

В Україні вже завершилися святкування найсвітлішого та найвеличнішого християнського свята Христового Воскресіння. Святковий настрій воякам на сході країни, де щодня над головами свистять кулі та земля здригається від моторошних вибухів, доправили у вигляді Великодніх гостинців волонтери  БФ "Свобода-Гідність-Перемога". Навіть в умовах війни з нетерпінням чекали Великодня.

Українці продовжують підтримувати українську армію. Не покладаючи рук, волонтери в черговий раз побували в зоні проведення бойових дій. Цього разу в передвеликодню поїздку вирушили волонтерська команда з усього Прикарпаття, в тому числі й волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога», а саме боєць московсько-української війни, свободівець Олег Туєшин та військовий капелан ОДЧ «Карпатська Січ» з м.Коломия о.Василь Довганюк.

Сотні кілометрів донецького та луганського бездоріжжя, дозвіл зі штабу командування, кілька "реверансів" автівкою на льодовій арені шляху, але все ж надвірнянські волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» виконали покладену на них волонтерську місію і зустрілися з військовослужбовцями, які боронять передові позиції східного фронту.

Новий 2019 рік волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» вже традиційно зустріли з військовими на передовій московсько-української війни на Донеччині.

«Все для української перемоги!» - таким лозунгом в час московсько-української війни повинен керуватися кожен, хто вважає себе громадянином Української держави. Всі ми хочемо жити тут, працювати, розвиватися, однак мир здобувається тільки цілковитою перемогою над ворогом. Тож не покладаючи рук, волонтери продовжують підтримувати українську армію і в черговий раз побували в зоні проведення бойових дій.