В Україні вже завершилися святкування найсвітлішого та найвеличнішого християнського свята Христового Воскресіння. Святковий настрій воякам на сході країни, де щодня над головами свистять кулі та земля здригається від моторошних вибухів, доправили у вигляді Великодніх гостинців волонтери  БФ "Свобода-Гідність-Перемога". Навіть в умовах війни з нетерпінням чекали Великодня.

Українці продовжують підтримувати українську армію. Не покладаючи рук, волонтери в черговий раз побували в зоні проведення бойових дій. Цього разу в передвеликодню поїздку вирушили волонтерська команда з усього Прикарпаття, в тому числі й волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога», а саме боєць московсько-української війни, свободівець Олег Туєшин та військовий капелан ОДЧ «Карпатська Січ» з м.Коломия о.Василь Довганюк.

Сотні кілометрів донецького та луганського бездоріжжя, дозвіл зі штабу командування, кілька "реверансів" автівкою на льодовій арені шляху, але все ж надвірнянські волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» виконали покладену на них волонтерську місію і зустрілися з військовослужбовцями, які боронять передові позиції східного фронту.

Новий 2019 рік волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» вже традиційно зустріли з військовими на передовій московсько-української війни на Донеччині.

«Все для української перемоги!» - таким лозунгом в час московсько-української війни повинен керуватися кожен, хто вважає себе громадянином Української держави. Всі ми хочемо жити тут, працювати, розвиватися, однак мир здобувається тільки цілковитою перемогою над ворогом. Тож не покладаючи рук, волонтери продовжують підтримувати українську армію і в черговий раз побували в зоні проведення бойових дій.

В умовах неоголошеної війни з московським окупантом, яка ведеться вже п’ятий рік, поки українське військо стримує ворога на сході України нашим обов’язком, тут на мирній території є всебічна допомога та підтримка українських захисників. Попри труднощі волонтери БФ "Свобода-Гідність-Перемога" продовжують важливу справу і зібрані гуманітарні вантажі курсують на передову.

Протистояння українців московському агресору триває п’ятий рік і за цей час за ініціативи та організації надвірнянських свободівців проводяться різні благодійні акції на підтримку українського війська, одна з яких «Вечорниці для фронту», де з любов’ю і щирою подякою небайдужі мешканці готують смачні страви домашньої кухні, ліплять вареники. Волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» везуть домашні смаколики на передову, щоб наші захисники відчули близькість рідного дому та вдячність за їх героїчний подвиг.

Волонтери фонду “Свобода-Гідність-Перемога" передали на фронт великодні кошики від громади Надвірнянщини. Бійці дякували землякам, що не забувають!

В черговий раз напередодні світлого свята Христового Воскресіння волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога» з великодніми гостинцями від жителів Надвірнянщини відправились на Східний фронт до українських захисників.

Днями Надвірнянські волонтери БФ «Свобода Гідність Перемога» депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко та депутат Надвірнянської районної ради волонтер Ігор Голіней повернулися із зони проведення бойових дій на східній Україні.